SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odbudowa miesnia czworoglowego uda

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Witam mam pewnien problem mam naciagniete wiazadla krzyzowe przednie oraz podejrzenie zerwania przysrodkowego bocznego(czy jakos tak) w pazdzierniku mam zabieg plastyki wiazadel i do tego czasu musze odbudowac miesien czworoglowy uda termin na rehabilitacje mam dopiero w listopadzie wiec tutaj mam pytanie to znajacych sie jakie cwiczenia moge wykonac w domu zeby odbudowac ten miesien? z tego co wiem to musza byc cwiczenia bez obciazania tego kolana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1862
Bez obciążania kolana jest trochę ciężko pracować nad czworogłowym. Teraz z biegu na myśl przychodzą mi 3 ćwiczenia, które mogą go trochę wzmocnić, bez obciążania kolan.
1) W siadzie, nogi oparte swobodnie o ziemię, zgięte w kolanie, tworząc kąt 90 stopni. Kładziesz obciążenie na udo, jak najbliżej kolana i unosisz całą nogę do góry. Nie jest to może typowe ćwiczenie na czworogłowca, ale na pewno częściowo go angażuje.
2 i 3) Do tego potrzeba by raczej maszyn. Chodzi mi o rozszerzanie i zwężanie nóg z odpowiednim obciążeniem. Ewentualnie leżenie na boku i unoszenie prostej nogi do góry.

'No pain, no gain..'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
dzieki wielkie za pomoc zobaczymy moze cos sie wzmocni po tych cwiczeniach jeszcze raz dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
mozesz tez wrzucic sobie twarda poduszke miedzy nogi i sciskac ja mocno , co do reszty cwiczen to skonsultowal bym sie z lekarzem ,mozna tez izometrycznie napinac miesnie ale po sobie wiem , ze to duzo nie daje ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy dobrze robie.... ?

Następny temat

Sztanga bez ławeczki

WHEY premium