SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odbloki po koksie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
witam wszystkich zorietowanych w temacie!mam problem typu fiziologicznego,wziolem30ml deki,do tego20winki,a po tym na podtrzymanie20sustanolu nie odblokowalem sie i teraz jest problem,ale moje pytanie to czy teraz po4 miesjacach moge w jakis sposob sie odblokowac,jak tak to czym?pozdrawiam wszystkich i dzieki za odp.

killbill

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Jaki jest ten problem? Totalnie brak mocy w lozku

Rozumiem ,ze jestes juz 4 miesiace po calkowitym odstawieniu koksu?

Z pewnoscia zlapal cie deka-dick.

Jesli jestes juz 4 miechy po odstawieniu koksu to ja bym proponowal zapodac jakis booster tescia np nolvadex xt , axis ht itp. I do tego pochodzic na saune i robic aeroby by pozbywac sie metabolitow po nandrolonie etc.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
dokladnie tak jest,4 miesiace jestem juz po zabiegu,czy to jeszcze zadziala?a do tego wziasc jakis clomid?

killbill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie, kup dobry booster teścia, najlepiej jakiś zestaw, np novedex+ahis ht
do tego żeń szeń, zma, przed stosunkiem duże dawki argininy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
j/w juz zadnego cloimdu itp.

Teraz juz tylko profilaktyka jaka ci wypisalismy, wypacac cale gowno z siebie poprzez saune/treningi/aeroby. I reszte zrobi czas

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
dzieki bardzo za podpowiedz i pomoc!pozdro dla was!

killbill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
jeszcze jedno pytanie jakiej najlepiej firmy kupic te produkty?i czy brac je w wiekszych dawkach?

killbill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Nolvadex xt jest z gaspariego ,a axis ht jest z bsn . Bierz tak jest jest podane przez producenta

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52
jeszcze raz dzieki za szybka pomoc pozdro!

killbill

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
AUTENTYCZNA HISTORIA: mój znajomy miał podobny problem bo nie odblokował sie po cyklu na mecie i omie, dupa do niego przychodziła to mówił że nie mógł się podniecic wogóle a dupa sie go wtedy zapytała czy jest gejem skoro tego nie robia jak mi to opowiadał to tak mi sie smiac chcialo ale twardo mine trzymalem ze go rozumiem niby co nie na drugi dzień pojechał do apteki i kupił "Penigre" po 2,5 tygodnia stosowania jak jej zrobił dopad w łóżku to do dzisiaj sa razem i tworzą fajna zgrana parke teraz jak sie spotkamy to czasem razem sie smiejemy z tamtej histori, jaki on zalamany wtedy byl mowie wam autentyczna historia

"... i choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę..."
+07.04.2010-22:00+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
super idź z tym do tvn, do "uwagi" albo "rozmów w toku"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OXADROLON BRITISH DRAGON 10mg

Następny temat

Pierwszy cykl - dla "dziadka"

WHEY premium