SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po winku... Clomidem ! !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1380
witam. jakies 10dni temu zakonczylem 4tyg cykl na winku 10mg i chcialbym sie odblokowac Clomidem... mowili mi ze dopiero po 3-4 tyg od konca brania winka zaczac brac Clomid 1-2 tan. tyg. ale nie jestem pewien co do tego i chcialbym sie upewnic od was jak to brac...

z góry dzieki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 659 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13479
...mialo byc na drugi dzien po ost vinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5452 Napisanych postów 72967 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 614856
trochę Cię wpuścili w maliny
ale możesz jeszcze zjeść listek cloma dla świętego spokoju
na przyszłość pamiętaj, że odblok po winie zaczyna się następnego dnia po skończonym cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10818
po takim krotkim cyklu i na takiej dawce to jaja powinny same wrocic nie ma sensu siegac po cloma bo to nie mietowki , takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22339 Napisanych postów 253409 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313234
po 4 tyg to obejdziesz się bez clomu,kup jakiś axis-ht czy novedex

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14767
za krótko żeby jeśc cloma i dawka śmieszna.

ja bym zostawił go na później

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5452 Napisanych postów 72967 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 614856
ale tutaj chyba autorowi chodziło o to, że ma wino 10mg ,dawki jaką stosował nie podał
chyba że się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22339 Napisanych postów 253409 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1313234
pewnie 4 tyg po 30 mg bo było 100 tab/10 mg zakładam

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1025 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8980
szkoda ze tylko 4tyg mało wyszło ci 84tab. a na 105 było by 5tyg bez 2 dni no i z odblokiem tak jak pisza tak powinno byc nastepnym razem zapytaj zanim cos zrobisz

a jakei wino miałeś

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1380
no wlasnie co niektorzy mnie nie do konca zrozumieli ale dzieki za wypowiedzi :) chodzilo o te 10mg to o stezenie jednej tab. a bralem 4 tab dziennie.... a wino mialem takie jak to na fotce ponizej:

http://nume.pl/images/xcoopkgszccpb78x7p0p.jpg 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpisanie Cyklu

Następny temat