SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po trenbolon???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6232

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Waga

98

Wzrost

168

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

123

Obwód uda

62

Obwód talii

96

Staż na siłowni

5 miesiecy

Cel cyklu

zgybienie tluszczu,podbodowa miesni

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

4 dni

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

na nie profesionalnej wadze 25 procent

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tendencja do tycia,masywna

Stan zdrowia

doskonaly

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

lysy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
Witam wszystkich,jestem tu nowy i potrzebuje pewnej odpowiedzi,probowalem sie doczytac w niektorych tematach,jak i co z tym trenbolonem,ale i tak musze sie zapyatc wiem ze tematow pewnie bylo duzo.
ale…
Dopiero tak jakby zaczynam przygode z dopingiem i z tego co sie doczytalem to juz wiem ze zle robie ,wiec nikt nie musi pisac ze to do dupy i co ty wyprawiasz
A moje pytanie jest takie,przez ostatnie 10 tygodni bralem trenbolon w zastrzykach 2ml (jeden na tydzie) tylko ze po 4 tygodniach mialem przerwe 2 miesieczna bo zlamalem noge i teraz od 6 tygodni kontynuowalem.
Czy po takich dawkach trzeba sie odblokowywac??
dodam ze ostatni raz wzielem w piatek,i gdybym nie trafil jakims cudem na to forum to bym nie wiedzial nic o czyms takim jak odblok.
dodam ze nie pamietam jaki byl to trenbolon,jedno wiem ze mi naprawde pomogl.
z gory dzieki,i prosze o pomoc.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
to czy terminator to powiedzial jemu to niewiem.to mi powiedzial ten co znim pracuje,moze sam sobie to dopowiedzial.
a czemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Solo tego trena lecisz? A jak wygląda libido u Ciebie?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
z libido niema zadnego problemu,tak solo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668581
co to za tren,napisz dokładnie jak to brałeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
korcze nazwy nieznam bo wyzucilem ostanie opakowanie, teraz sie pytalem znajomego co mi to zalatwil to mi powiedzial ze jest to szybko dzialajacy,w zastrzykach oczywiscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
lem tak jak pisalem ,raz w tygodniu po 2ml(zastrzyk) ,najpierw 4 tygodnie ,potem 2 miesiace przerwy i teraz 6 tyd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 508 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3601
ale ogolnie to zgroza :) cwiczysz 5 ms i za koksy sie bierzesz a nawet o odbloku nie słyszales..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
no wiem,tak to jest jak sie slucha znajomych,jedyne co moge dodac ze pracyje fizycznie i niejestem jakims grubasem czy cos w tym stylu.trenowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39
trenowalem 4 lata teakwondo,sory ze co chwile urywam zdanie ale enter niechcaco wciskam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
jak chcesz zgubić sadło to diete bo jej niemasz zapewne +kręć aeroby treningu i w dni bez treningu
tnij az zleci smalec do poziomu który cie za dowala
co do odbloku to bym wbił tylko hcg i dalej poleciał prop+ masteron 100/100mg e2d
proponuje diete 100g owsianki + 60g odzywki białkowej łyzka orzechów łyzka rodzynek potem 3posiłki po
1-torbie 100g kaszy/ryzu i 200g miesa tłuszczy mało mieso chude
nakolacje 6jajek całych warzywa tez jedz błonnik sieprzydaje
dodaj wapnia 1000mg vitaminy licz ze 3-4miechy tej wycinki jak oczywiscie chcesz pozdro

Zmieniony przez - 01Storm01 w dniu 2013-12-17 17:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Skoro libido Ci nie padło to znaczy, że to nie był żaden tren tylko zwykły wałek.
Tren to środek bardzo mocno blokujący oś HPTA, czyli nie produkowałbyś własnego testosteronu. Dlatego ten środek ZAWSZE bierze się z testem. Bez testa czy to własnego czy syntetycznego Twój wacek by zdechł i nawet wszystkie finalistki miss world by go nie postawiły.

Najprawdopodobniej biłeś sam olej. Odblok zbędny.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka BD + mix

Następny temat

Jakie leki na nadcisnienie na cyklu ?

WHEY premium