SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok clomidem po m-drolu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
Witam wszystkich! Za jakiś tydzień kończę cykl na m-drolu (methasteron). Ci którzy są w temacie na pewno wiedzą o jaki związek chodzi. Dawkowanie:
1 tydzień 20mg/dobę
2-5 tydzień 30mg/dobę
oczywiście w dawkach podzielonych.
Mam 10 tabletek clostilbegytu 50mg (polski odpowiednik clomidu), tylko nie wiem w jakich dawkach i przez jaki czas go brac?
Jeśli ktoś odblokowywał się już po methasteronie to proszę o pomoc.

P.S. Przed rozpoczęciem brania m-drolu zrobiłem sobie pełną biochemię i badanie poziomu testosteronu. Wszystkie wyniki są w normie. Drugi komplet badań zrobię po skończeniu z m-drolem. Zaznaczam, że nigdy nie używałem SAA.
Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
Deala mam, ale on chyba już trochę przedobrzył z chemią, bo nie idzie się z nim dogadac. Chyba jednak zdecyduję się na Attitude, opinie są różne, a póki się samemu nie spróbuje, wiadomo
Dorzucę clostil 3-2-2-1-1-1 i mam nadzieję, że będzie git.
Swoją drogą kończę za parę dni cykl na methasteronie i nie czułem żadnych efektów ubocznych. Chociaż enzymy wątrobowe są na pewno podwyższone, ale to będę wiedział za parę dni.



Zmieniony przez - max_83 w dniu 2008-08-29 00:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
moim zdaniem 10 tapsów to stanowczo za mało... dokup jeszcze słoiczek i leć:
6 godzin, lub na nastepny dzien po ostatniej kapsie md, zjedz 3 tapsy, potem 2-3 dni pociągnij po 2 tabsy, i potem do konca po jednej tabsie, bierz na wieczór-wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
powiedz jak tam wyniki po m-drolu,bebechy mocno czuc??

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
sqrwi3l - zastanawiam się czy taka dawka nie jest za duża (na jednym z postów, jeśli dobrze pamiętam BodyLine pisał, że wystarczy 7/10 dni 50mg przed snem clomidu, ale na odblok po mecie, stąd też moje wątpliwości...
Co do wyników, jak na razie przytyłem 6kg (zaczynam piąty tydzień), ale dokładniej o efektach napiszę w przyszłym tygodniu, jak skończy się m-drol i będę miał wyniki z laboratorium.
Efektów ubocznym nie miałem właściwie żadnych. Może dlatego, że do każdego tabsa m-drolu brałem tabletkę (100mg) heparegenu? Może miałem szczęście? Chociaż moim zdaniem wokół mathasteronu narosło już sporo legend i przez to byc może jest tak demonizowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
do metaxy moze styknie 7-10 dni 50mg, ale nie do sd... to jak porównywanie... no wlanie nie ma co porównywać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
A propos artykułu o metanabolu i odbloku po nim podaje link: www.sfd.pl/Metanabol-raz_na_zawsze!-t429641.html

sqrwi3l - wiesz może w jakim stopniu methasteron blokuje oś HPTA (chodzi mi o konkretne dane) w porównaniu np: z Trenbolone, Oxymetholone lub z innymi silnie blokującymi środkami?

Jeszcze jedno pytanie. W jaki sposób należy zmienic ilośc przyjmowanych makroskładników po odstawieniu m-drolu? Chodzi mi głownie o proporcje między białkiem, węglami i tłuszczem? Ostatnio słyszałem, że należy zwiększyc podaż kalorii, ale wiadomości "ze słyszenia" traktuje raczej sceptycznie.
Pozdrawiam!

Zmieniony przez - max_83 w dniu 2008-08-26 14:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
teraz jestem w pracy, może wieczorem jak bede u suebie to coś skrobne z ksiązki gdzie jest superdrol opisany...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31749
Masa poszla ale jaka? sucha? Co z obwodami? Jak sila. Sam planuje cykl na tym tylko mniejsze dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
sd, łapiesz suche mięcho ja moge powiedzieć ze po 2-tyg, może nie masy mięsniowej ale ok 5-6kg wagi i ponad centymetr w kablu, sylwetka przemodelowana ze tak powiem, cisne 20mg ed przez 4tyg, czyli jeszcze 2 tygodnie, pzdr. zara moze coś skrobne jak bedzie mi sie chciało czytać in englisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 283 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1485
sqrwi3l - jeśli znajdziesz info (poza prospektami reklamowymi:) to umiesc link, będę wdzięczny.
Co do wyników, proszę o trochę cierpliwości, m-drol kończy mi się dokładnie w niedzielę, więc w przyszłym tygodniu zrobię podsumowanie. Na razie napiszę tylko tyle, że przytyłem ponad 6kg, przy okazji obniżył mi się nieco bf, także masa mięśniowa jest dobrej jakości (patrz: "suche mięso":)

Wracając do mojego pytania. Czy już ktoś z Was odblokowywał się clomidem po methasteronie? Jeśli tak to w jakich dawkach?
Nie jest to SAA, więc nie chcę niepotrzebnie faszerowac się dawkami 200-300mg, jeśli nie będzie to absolutnie konieczne?



Zmieniony przez - max_83 w dniu 2008-08-27 17:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to jest saa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon atomic labs

Następny temat

jak stosowac kreatyne %)

WHEY premium