SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok a winko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
Witam.
panowie mam pytanie co do HCG. mianowicie wale kilka miesiecy propionata po 400mg/tydzien i chcialem sie odblokowac pregnylem i clomidem.
i teraz pytanie: czy winko blokuje przysadke jak tesciu. jeden z "kolegow z silowni" mowil ze moge po cyklonie sie utrwardzac winkiem. i chcialem walic pregnyl + winko w tabsach. inni zas mowią aby zjesc wszystko i dopiero hcg- tyle ze juz ni chce bic propa. najlepiejby pasowalo bic hcg i jesc wino ale czy to ma sens....

PS. SEZONOWCY i ci co sie odblokowuja tylko clomidem nie pisac!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
jak chcesz utwardzac winem to nie ma sensu rozpoczynac jeszcze pct

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
wiec mam rozumieć ze szamanie samego winka bez pct nie wplynie negatywnie na mięso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
pociagnalbym wino 5-6tyg z propem ostatni tydzien na samym winie pozniej pct

ps a ogolnie co to za cykl kilka miesiecy na propie 400mg/week

Zmieniony przez - Yaaraass w dniu 2010-07-12 16:58:51

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
tez bym tak zrobil.... ale nie moge, wyjezdzam do egiptu i nie dam rady przemycic flakonu, igiel itp, pozatym z kasy sie wyczyscilem.. tabsy juz mam i przeniesc je do samolotu to co innego... wiec ponawiam pytanie:
wiec mam rozumieć ze szamanie samego winka bez pct nie wplynie negatywnie na mięso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
skoro tak to rob pct winko solo sie nie oplaca ladowac

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 639
oko i thx za szybka odpowiedz. sogacz leci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie - ważne

Następny temat

clomid dawkowanie

WHEY premium