SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok - nietypowe pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
witam, koncze cykl na tesciu (wczesniej jeszcze mecie na poczatku) i pojawil mi sie pewien problem ;pp zabraklo mi igiel po prostu.. jako ze jestem obecnie w anglii mam utrudnione dojscie do strzykawek itd. Podobno nawet sa tutaj za darmo tylko kompletnie nie wiem gdzie a jestem tu dopiero dwa tygodnie i nie wiem jeszcze co i jak do czego.. zostaly mi 4 igly i takie jest moje pytanie: mam jeszcze 2strzaly tescia 2xhcg po 5000 tyle ile mialbym zuzyc na odblokowanie. i jak to teraz rozlozyc. przyznam ze juz zaladowalem jednago tescia i pol jednego opakowania hcg.. czy to bedzie duzy blad jezeli tak zrobie?? chce 2x 5000 rozlozyc na 4 walniecia w tym 2 wymieszane w jednej strzykawie z tesciem.. czy to bedzie duzy blad doradzcie Panowie nie wiem co robic..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Generalnie może być problem bo środki na wodzie i oleju zmieszane w jednej strzykawce różnie się wchłaniają.

Z tego co pisali tu na forum to jakieś miejsca dla narkomanów są w UK gdzie można za free nabrać ile trzeba strzykawek i igieł.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
a co do drugiej kwestii, czy mozna podzielic 2x 5000 na 4 razy czyli po 2500?? pytam bo chlopaki pisali ze najlepiej by bylo po 1000. duza roznica to by byla?? no niestesty jednego strzala juz zaladowalem tego mixu proli i hcg zanim jeszcze na forum uderzylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Idz do apteki i zapytaj gdzie jest najbliższy punkt Needle Exchange (punkty wymiany igieł dla narkomanów)
Jest jeszcze stronka http://www.medisave.co.uk/ polecana przez forumowiczów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
O widzisz. Masz odpowiedź

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
spoko dzieki za pomoc.. pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 399 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4291
Kiedyś jeden z forumowiczów napisał:
rick black
To nie są punkty tylko dla narkomanów,tylko dla narkusów i tych co biorą sterydy,w każdym punkcie w Leeds (tu jestem i otym mieście pisze) przychodzą eksperci od dopingu na swoje dyżury(przeważnie wielkie kabany dobrze po czterdziestce),dają broszury o dopingu i o tym jak robić strzały i w które miejsca,możesz pogadać o tym jakie firmy są na topie i czy towar git czy nie i oczywiście dostać igły,strzykawki i gaziki nasączone spirytem,więc wcale nie taka kicha znowu.


Zmieniony przez - UltraAst w dniu 2013-03-16 15:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pastazippp
czy mozna podzielic 2x 5000 na 4 razy czyli po 2500??

można i bić wtedy co 4 lub 5 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 745
a czy mozna z tym tesciem mieszac 8x8 :P ?? dzieki za odp wielkie dzieki za odp.. ;) pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129056
pisali ci ze moze lipa byc z wchlanialnoscia w jednej pompce wymieszany olej i woda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forma na lato

Następny temat

Co do Tego ?

WHEY premium