SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odżywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
Witamchciał bym aby ktos oczywiscie jezeli to mozliwe mi pomogł..jestem szczupły juz trenuje dosyc i widac tego rezultaty jednak postanowiłem zmienic kategorie wagowa i tu kieruje swoje pytanie co zrobic aby przytyc...? Dieta w moim przypadku jest niemozliwa (jestem na utrzymaniu rodzicow).moze do "normalnego" jedzeniadozucic jakis posiłek extra np. wysoko weglowodanowy no i czy stosowanie w moim przypadku odżywki typu gainer dało by jakis rezultat...prosze pomyślcie bo dieta odpada napewno
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja rada jest taka żebyś pogadał z rodzicami i postarał się ich przekonać do diety. Dieta w tym sporcie to podstawa

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-05-01 08:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
nie musis odrazu na dietę wskakiwać, najpierw dajesz codziennie rano owsiane + białko
W każdym posiłku białko
Oliwę z oliwek kupujesz
kanapki z ciemnym pieczywem do szkoły do środka pierś z kuraka

po jakimś czasie zarówno Ty jak i rodzice przyzwyczajcie się do Twojego zdrowego odżywania. Zaczynasz nosić pojemniki z jedzeniem gdzie sie da, wyliczasz dietkę i zdr.

Gainera odradzam .. . starsi zaczną się spinać że sterydy, a prawda jest taka, że o wiele lepsze jest zwykłe jedzenie
Chyba, że chcesz przed kumplami poszpanować "mam gainer, jestem gość"

Zmieniony przez - coolkill w dniu 2008-05-01 09:02:09

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Przejscie ze zwyklego odrazu odzywiania na diete moze byc ciezkie pod wzgledem psychicznym i finansowym. Dlatego najlepiej bedzie jak zaczniesz czytac posty zwiazane z odzywieniem w tym dziale i wprowadzac zmiany stopniowo w miare uzyskanej wiedzy, wtedy jest to duzo latwiejsze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2396
dzieki za odpowiedz ps. starzy by nieburzyli bo jakies suple juz kiedys brałem i gainera sam ojciej moj brał wiec z tym luz tylko ze po tych suplachj rezultaty były ale nie takie jak by sie chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odżywki służą wyłącznie jako uzupełnienie diety, a więc trzeba pierw zacząć od niej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA na mase do zmiany!!

Następny temat

ćwiczenia

WHEY premium