SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena sylwetki zero diety zero białka i innych suplementów 3.5rok

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
waga początkowa kiedy ćwiczyłem 58kg maks naklate 45kgx5 ;D wspomnienia
wyciskałem przy wadze 62.5kg 90 kg na klatę mam filmik gdzieś na kompie

teraz warze 64 kg i nie podnosiłem jeszcze maksa(jeszcze )

mój trening jest to duża liczba powtórzeń z małym ciężarem np klatka 80kg x8 x8x6x6 możecie się śmieć :)
70kg x10x10x10x8
65kg x12x12x12x10 do odcięcia

nie ćwiczę ciągle jak bym policzył mój staż to by to było gdzieś 2rok , 2.5 rok ciągłego nap*****lania ćwicze od początku 2013r










1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Stosuj się do regulaminu, nie masz ani wypełnionego profilu ani nie wkleiłeś żadnych podstawowych danych o sobie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 711 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40033
jak sam przyznajesz, że się op*****lasz, nie przykladasz, nie masz diety to w jakim celu wrzucasz zdjęcia? Jakie zaangażowanie takie efekty, czyli nędzne ;)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
twój wygląd jest świadectwem włożonego wkładu. ja po 2 latach wyglądałem lepiej, ale mój wkład to była masa potu i imiitacji diety, bo nie miałem żadnej wiedzy. nie wyglądasz ŹLE, ale swój czas po prostu zmarnowałeś bo w 2 lata można więcej niż pokazałeś i nie mówię o stylu życiu 'wanabe bodybuilda'


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-04 19:30:54
3

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
koledzy pracuje jako kucharz od 18 roku życia po 14godzin dziennie nie mam nawet czasu na siłownie ćwiczę kiedy mam okazję proszę nie oceniać kogoś kto pracuje sobie po 8 godzin dziennie z wolnym weekendem bo ja weekendu nie widziałem od 18roku życia a staram coś robić może jak tam kolega napisał że lepiej wygląda ok rozumiem ale jak byś pracował non stop to ciekawo jak byś wyglądaj pewnie gorzej nisz moja osoba :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jeszcze masz czelność się czepiać. trudno, masz pecha, nie pasuje Ci zgranie życia z siłownią - NIE NASZ INTERES. oceniamy Twoje efekty, masz jakieś rozbujałe ego bo myślałeś że powiemy - BEZ DIETY? WOW, JAKBY DIETOWAŁ TO BY BYŁ MR O.



Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-05 17:08:50
2

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
mrWodoo spokojniej
Autorze ja pracuje od 8 do 12 godzin dziennie, zawsze zwykle jest to 10 i ciężko fizycznie i szykuje się do zawodów, także nie ma wymówek poprostu trzeba się wziąć w garść i robić swoje, jeść, ćwiczyć, suplementować się i odpoczywać ile sie da.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Ja tez ciezko pracuje fizycznie i to jeszcze na zmiany ale nie łącze tego z siłownią i nie usprawiedliwiam sie jak nie cwicze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Woodoo ja pyerdole ale się nakręciłeś

A ja powiem, że nie jest źle! Autorze napisałeś nie śmiać się, ale siłowo nie jest tragicznie w maksie 100 kg myślę, że byś pocisnął a to nie jest źle bez diety i supli!

I jak można pisać o marnowaniu czasu? Bo nawet mimo gorszych efektów, siłownia to świetna odskocznia od życia, możliwość rozładowania siebie i wiele innych plusów choćby zdrowotnych.
Bo nie każdy ćwiczy aby być napakowanym. Więc po co pisać człowiekowi, że zmarnował czas?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 49 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 668
jarek95
koledzy pracuje jako kucharz od 18 roku życia po 14godzin dziennie nie mam nawet czasu na siłownie ćwiczę kiedy mam okazję proszę nie oceniać kogoś kto pracuje sobie po 8 godzin dziennie z wolnym weekendem bo ja weekendu nie widziałem od 18roku życia a staram coś robić może jak tam kolega napisał że lepiej wygląda ok rozumiem ale jak byś pracował non stop to ciekawo jak byś wyglądaj pewnie gorzej nisz moja osoba :)


Stary ja tez pracuje jako kucharz od lat i jakos mam czas na ogarniecie diety, chodzenie na silownie i treningi rugby...
slaba wymowka koles
1

FITNESS / RUGBY / BURGERS

WWW.INSTAGRAM.COM/FITNESSPOLAK 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667580
na kuchni robisz i zero diety?? masz idealne warunki aby coś ze sobą zrobić.
reszty nie komentuję bo jest mega słabo
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki.

Następny temat

BLOG - RUGBYMAN

WHEY premium