SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena do sylwetki:)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 50571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
hehe najpierw sędziowie Patrza na Talie potem szerokosc klatki barki potem ogolnie proporcje i Otłuszczenie pozdro.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512


witam
w koncu jestem
ostatni tydzien bylem troche zapracowany....
załączam zdjecie tylu bo kilka osob mnie prosilo i tym co chcieli juz wyslalem diety(jakby nie doszly to powiedzcie)

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
A 79 cm w pasie i 111 w klacie to sa jako takie proporcje czy do du*** nie chodzi mi oczywiśće o start w zawodach tak pytam ... mam takie wymiary 6 miechach takze narazie nie ma oczym mówić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
Baro n - te proporcje są OK jak na taki staż, jak dalej tak popracujesz to będzię z Ciebie dobry zawodnik Jak dobrze popacujesz nad klatą to będzie dobrze widać "V". Jest OK

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
Baro n i popracuj trochę nad talią :)

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10224
DEL siemanko moglbys wyslac mi te dietke bo jakos nie wlazla na maila .DZIEKI narazicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2052
Wiesz z talią tó różnie może byc zależy jak sie urodzisz ale postaram sie jak najlwwięcej zrzucic z brzucha przy rzeźbie... tak na marginesie to masz zajb.i.s.te wyniki siłowe... jak sie popatrzy jaki byleś kiedy zaczynałeś to idzie uwierzyć w siebie pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
ok big chino zaraz wysle:)
aha moj nick to del sterydo a nie del siemanko

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10224
Delsterydo sory szefie 3manko pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10224
Del sterydo dietka na mase doszla dzieki a jakbys mial chwile czasu to czy moglbys mi cos zapodac na rzezbe dzieki 3 manko pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20 lat - prosze o komentarz

Następny temat

OrGaSm FiRsT SeSioN

WHEY premium