SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena "cyklu"

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Chcialem teraz poleciec cykl na maske, trening w trakcie ukladania, dietce brakuja wykonczenia - msuze policzyc jaki produkt taniej mnie wyjdzie ;) ale bilans kaloryczny wedlug "dzienniku posilkow vitalmax'a" sciagnietego z tego forum a tam bodajze jest +300 ale nie jestem pewien.
Sprawa wyglada tak ze mam spory bf, po redukcji stracilem 4 kg fatu ale wciaz malo a nie chcialbym przybrac przy masie. Planuje ten cykl na 2x Clout + BCAA + vitaminy, mineraly apteczne ZMA i mysle czy by nie dorzucic Venoma (mam pol paczki) i potem tussi + coffa zeby tluszczu nie przybrac i mozliwie pare gramow fatu nawet spalic przy budowaniu miesnia (bo slyszalem ze przy tych suplach to nawet realne ;) )
Wiec co o tym sadzicie i jakei dawkowania proponujecie ?

Dodam ze staz mam kolo2-3 lat takze dieta nie powinna byc najgorsza ta ktora mam zaplanowana i trening rowniez (ale w razie co jutro wrzuce do oceny) ale z suplementacja wole zawsze byc pewien ;)

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Jeśli dobrze wywnioskowałem Twoim celem jest zrobienie czystej masy mięsniowej.
Musisz po prostu albo palić tłuszcz, albo robic czytą masę mieśniową, bo robienie masy i jednoczesne spalanie tłuszczu jest raczej niewykonalnym procesem, który pochłaniałby spore ilości funduszy na antykataboliki i wymaga duzej wiedzy i znajomosci swojego organizmu. Lepiej rozbic to na 2 cykle - masa i redukcja.
Jeśli teraz lecisz z masą to nie musisz brać venoma, ustaw jedynie diete, tak by szła masa, a nie podlewało tłuszczem.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
no ogolem to dieta jest na + bilans kaloryczny, ale mam jakas tendencje do nabierania tluszczu na takim bilansie kalorycznym i nie wiem czego okroic wegli czy tluszczy w diecie, wiec myslalem zeby jaksi spalacz dorzucic zeby nie przybeirac na "tluszczu" tylko sucha masa.
Wiem ze raczej nierealne spalanie i nabieranie, ale czytalem ze niektore suple pala skromna ilosc kalori wylaczni z zebranego tluszczu (z tego co pamietam)

Ale jak mowisz ze sama dieta musi styknac to walne diete + stack i zobacze co bedzie ;)
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Tluszcza ograniczaj ale tylko te zle, wegle okolotreningowo a tak to mozesz ograniczac.

staraj sie dostarczac kcal jak najwiecej z bialka

jakis lekki spalacz i stack

bcaa do tego mozesz dodac

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2008-04-21 15:11:44

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w doborze kreatyny, opinie o kreatynach

Następny temat

Olej z wiesiołka GLA+LA jak to w końcu z tym jest?

Wiecej