SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oceńcie gryf

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
http://allegro.pl/item499179295_najtaniej_gryf_prosty_180_cm_2_5cm_zaciski.html


najbardziej niepokoi mnie grubosc tego gryfu (2.5cm)
co o nim myslicie?

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja bym kupił coś grubszego i bez tych nakrętek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Mam ten gryf i jakos nie narzekam .
120 na nim wyciskalem i spokojnie wytrzymuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
dobrze lezy w dłoniach? do tej pory cwiczylem na troche grubszych gryfach i nie wiem czy ten nie bedzioe mi sie wydawal za chudy...a z drugiej strony chcialbym go kupic bo troche wazy i jest dosc dlugi

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
No jak dla mnie bardzo dobrze. Wlasnie zaleta jest to ze ma duzo miejsca na obciazenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1620 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 62299
Ja bym go odpuścił, sam taki miałem 250mm i przy przysiadach ok 100kg zaczoł się wyginać, teraz mam gryf z marbo sport i jestem zadowolony a kasa nie wiele większa

Pomogłem? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Gryf nigdy nie wygnie się przy ćwiczeniach typu WL, bo punkty podparcia są szeroko rozstawione... Tylko właśnie, MC, przysiad gdzie na środku jest chwytane gryf i ma duże prawdopodobieństwo wygięcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
zalezy jak masz rozstawione rece przy MC
raczej ciężko robic MC przy wąskim rozstawieniu rąk...

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że masz szerze ręce przy MC niż przy WL.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
nie mowie ze szerzej
na martwy mam rece rozstawione troche szerzej niz szerokosc barkow
a jezeli chodzi o WL to zalezy jaki kto sobie da stopien trudnosci, im szerzej od szerokosci barkow tym trudniej sie wyciska, no ale za to lepsze rezultaty w sile np

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1748
a tak wogole to lekki oftop sie zrobil...

"Nie musisz być wielki żeby zacząć, ale musisz zacząć aby się nim stać"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc tatuazzzzz ;]

WHEY premium