SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obręcz barkowa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
Witam , mam 18 lat cwicze juz własciwie z przerwami od roku i no efekty sa w miare ok , no ale jest problem w tym iz Bóg mnie nie obdażył szerokimi barkami ( nawet średnio szerokimi ) i ogolnie wygladam w miare ok, ale w ubraniu to jestem wąski strasznie jak panienka . I tu moje prosbe , pytanie czy Moglibyscie wymienic i opisac kilka cwiczeń które po dlugiej i mozolnej pracy "poszerzą mnie troche"?? Dzieki i pozddrowienia

Waga: 71

Wzrost: 175

Cel treningowy: Nacisk na poszerzenie obraczy barkowej

Staż treningowy na słowni: rok

Uprawiane inne sporty: piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga prosta i łamana , hantle drązek i ławka

Dieta: Masa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: gainer po kazdym trenigu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1342 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12963
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22
dzieki wielkie za pomoc , mam jescze jedna prosbe , bo chce byc pewny iz dobrze technicznie wykonuje dane cwiczenie bo to chyba jest najwazniejsze , czy Wieie moze o jakichs filmikach instruktażowych , albo chociaz strona gdzie sa jakies zdjecie lub gify jak konkretne cwiczenia zwiazane z barkami powiinny wygladac ??? bo szczerze niedokonca wiem jak wykonac poszczególne cwiczenia/.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plecki :)

Następny temat

2 razy w tyg kazda partia

Water