SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

o siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260
Mam 48 kg, 165 cm i prawie 18 lat. Od około 3 lat ćwiczę amatorsko w domu coś w rodzaju gimnastyki z elementami siłowymi. Za rok planuję pójść na siłownię. Z taką wagą lepiej się tam nie pokazywać, więc zanim tam pójdę, planuję przytyć przynajmniej do 60 kg. Mam pytanie: na tej siłowni, co będę ćwiczył, jest możliwość testu na siłę. Do kogo mam podejść i kiedy, i czy to nie jest obciachowe, jakbym chciał to sprawdzić? Drugie pytanie: Jakbym chciał, żeby instruktor ułożył mi plan treningowy to mam patrzyć się na niego wymownie i czekać, aż przyjdzie, czy samemu podejść? A jak będzie zajęty, to czy może odpowiedzieć agresywnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Na twoim miejscu odwiedzilbym dzial odzywianie po diete, potem dzial trening dla poczatkujacych i ulozylbym ACT lub skorzystal z gotowego planu i poszedl na silownie.Tyle ci jest potrzebne, co do instruktora to juz zalezy od silowni.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
masz spora niedowage, wiec na poczatek dieta na mase
Test na siłe ? chodzi ci o wyciskanie leżąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Po co Ci ten test na siłę?

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522660
"test na siłe" ???

możesz nas wtajemniczyć co to takiego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
te forum jest beznadziejne, a konkretnie ludzie, ktorzy sie tu udzielaja. klient chce sie wziasc za siebie a wy sie z niego nabijacie, ku*wa po to jest to forum zeby wlasnie tacy jak on dowiadywali sie co ma zrobic!!!!

Wracajac do tematu. Twoja waga jest bardzo mała, tymbardziej, ze jestes juz prawie w pelni doroslym facetem. Budowe masz pewnie endomorfika, tzn ze masz szybka przemiane materii (tak w skrócie). Dobrze, ze myslisz o siłowni, lepiej pozno niz wcale.

Na poczatek zajrzyj do działu odżywianie, musisz przeczytac trochę artykułow na temat jedzenia, i tych najwazniejszych zasad. Bez tego sie nie obejdzie. Potem postaraj sie sam ulozyc diete i wklej ja na forum do poprawy. Wtedy bedzieym ci mogli ulozyc odpowiedni trening na mase, bo chyba to jest najwazniejsze. Cwicz z głową, a wszystko co robisz musi byc przemyslane.

POWODZENIA![/b]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
te forum jest beznadziejne, a konkretnie ludzie,
to poszukaj sobie innego jak nie pasuje.Nie oceniaj kogos jak nie masz o nim pojecia, rady zostaly napisane a ze tkos czegos nie rozumie co autor napisal to normalne.
Wracajac do tematu. Twoja waga jest bardzo mała,
wyzej jest juz to napisane
Na poczatek zajrzyj do działu odżywianie,
czy zauwzyles ze juz to napisalem?
Wtedy bedzieym ci mogli ulozyc odpowiedni trening na mase,
nikt tu zadnego treningu nie uklada, o tym juz napisalem wyzej

Twoje uwagi sa nie na miejscu, piszesz cos co zostalo juz napisane i jakies pretensje.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
a i chłopak nie ma budowy endomorfika jak wspomniałes tylko ektomorfika-nie myl pojęć.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
Do Ciebie Bery89 nic nie mam, ty mu faktycznie pomogles. Czytales ponizsze wypowiedzi? No wlasnie. A co do endomorfika, to moj blad, chodzilo mi o ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie ma sie co unosic, na forum jest w miare porzadek. Jakby cos bylo nie tak to inaczej to by sie zakonczylo.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który kupić.. ?

Następny temat

Problem z bicepsem. Ważne

WHEY premium