SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

o jakiej porze lepiej....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
czesc
biorąc raz dzienie odrzywke białkową 80 olimpu, lepiej wziasc ją w środku nocy czyli jako posiłek nocny czy tez wypić po treningu?? dodam tylko ze moim celem jest masa a mam ograniczone śroki finansowe...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Wiad mylisz sie do syntezy 1g bialka ustrojowego potrzeba okolo 24 kcal nie do wykorzystania.

Bialko daj 0,8 kcal energi(efektywnej) jezeli chodzi o wykorzystanie go w celach energetyczncyh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bierz na noc
dobrze byłoby dokupic gainera i pic po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
zgadza sie lepiej by było ale nie bardzo z $$ wyrobie....:) dzięki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Nastepnym razem zakup jak masz malo kasy XXL dobry gainerek za spoko cene

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
misik 59zł za 2kg to nie jest wygórowana cena
albo kup carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
dietke mam nawet spoko tylko własnie białka mi najbardziej w niej brakuje i chciałemm uzupełnić ten brak odrzywką....jeszcze nie kupiłem.....wiec co dalej mi radzicie kupić gainera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
jem napewno wiecej węglowodanów (ryż,makaron...) niż potrzebuje ale wiem ze troche za mało spozywam białka...wiec myślałem dożucić białkko do posiłku potreningowego albo pić sobie w środku nocy...o jakiś zbędny tłuszczyk to z moją budową raczej nie ma się co martwić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Bardzo dokładnie policz sobie ile spożywasz białka i ww, bo może tylko wydaje Ci się, że jest OK. Gdybyś faktycznie spożywał więcej ww niż potrzebuje Twój organizm to właśnie pierwszą sprawą jaka wyjdzie to odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Białko jest dobrym uzupełnieniem posiłku, a nie posiłkiem samym w sobie. Tu lepiej się sprawdzi gainer, nawet pity w środku nocy - polecam ok. 100-150gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31691
Zaraz zaraz Ty chcesz brac w nocy ? obudzic sie i wypic odzywke ? jezeli tak to nie rob tego

wypij przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
ad. WIAD
ok postaram sie policzyć... ,z tymi tluszczykiem to raczje nie bardzo... poniewarz nie mam skłonności ku temu no i jestem typowym ektomorfem :/ - wysoki - chudy:/

ad. Strongbart
zgadza się tak włanie chce robić najpierw przygotować sobie odrzywką a w srodku nocy wypić gotową odrzywke białkową....mysle ze przy regeneracji jaka zachodzi w śnie, dobrze dorzucić organizmowi troche białka, jeśli się myle proszę o korekte...oraz napisz cos DLACZEGO lepiej przed snem a nie w czasie...

DZIĘKI Z GÓRY ZA ODPOWIEDŹ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 537
AD. WIAD
RADZISZ MI BRAĆ 100-150g ale zaznaczałem ze nie bardoz moge wyrobić z kaską wiec dlatego wybrałem białko, gainerek mozę i jest dobry ale trza go kupić wiecej jak bym brał po 100g raz dziennie to 15 razy....wiec co brać tylko w dnii treningu?? chciałem zeby starczył na około miesiąc...moje fundusze to około 70zł wybrałem orientacyjnie te kóre wchodzą w gre z bialka i gainera

Top Mass - nowa formuła
1500 g 72,00

Pure Whey 80
750 g 57,00

System Protein 80 - nowa formuła 1250 g
1250 g 73,00

Gainer MCT - nowa formuła
1500 g 52,00

w gre wchodzą tylko z olimpu bo mam dojscie od producenta....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Bialko Omega..

WHEY premium