SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nurtujace mnie pytanie... wzrosty na redukcji ?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1314

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
Witam. od pewnego czasu zastanawiam sie czy jesli uciołem z diety 300/400kcal zeby spalic troche fatu a trening mam dalej na mase to jest szansa ze urosna mi troche łapy ?(bo z nimi mam najwiekszy problem) wyciołem troche wegli oczywiscie białko zostało 2.2g na kg
Czy to ze dieta jest redukcyjna wyklucza całkowicie jakiekolwiek wzrosty ?! Znawców tematu o odpowiedzi ;) dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Jeżeli masz ujemny bilans kaloryczny chudniesz jeżeli dodatni tyjesz. To że tylko uciąłeś ww nie ma nic do rzeczy, chyba że ucinając je trafiłeś na ujemny bilans.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3139
Jak nie zaczynasz ledwo co ćwiczyć to nie ma na to szans.

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
eehhh no jesli jest bilans ujemny to moge zapomniec o tym ze choc troche skoczy łapa!? :( ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7465
dorzuć jeszcze trochę białka do diety to powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
lato :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
generalnie mam dylemat czy zaczac normalna wycinke czy robic redukcje a traning miec dalej na mase napewno dłuzej to potrwa ale wydaje mi sie ze mam mniejsze szanse na spadki... po ostatniej ostrej reducji spadła mi łapa a nie moge sobie na to pozwolic bo ledwo dobiłem 40/41... i nie chodzi o lato D: tylko o to ze mam genetyczny problem z łapami i musze jakos to ugryzc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
panowie dojdzmy do jakiego konsensusu... i strzele jakimis sogami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
oldskul - jeżeli dieta na redukcje będzie dobra tzn odpowiednie proporcje i nie będziesz drastycznie ucinał kcal to z łapy nie spadnie zbyt wiele a może nawet różnice będą nie zauważalne. Ogólnie sylwetka będzie ładniej wyglądać po redukcji. Potem zrobisz cykl na masę i dobijesz parę cm w łapie i tak w kółko, tyle że coraz większa masa mięśniowa a mniej tłuszczu.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 382
sogacz chyba tak zrobie nie bede kompinował trening na rzezbe zmienic :?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Trening najlepiej taki jaki masz na masę, jeżeli nie chcesz stracić na sile. Jeżeli chcesz więcej info zapytaj w dziale trening. Pozdro.

Eee... Lubię placki ^^

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trudna redukcja....

Następny temat

konopia

WHEY premium