SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 361
witam, proszę o pomoc! mam 188cm wzrostu i ważę 80kg. mój staż na siłowni to 2 lata. moim celem jest nabranie masy mięśniowej tak do 95kg. diete mam wporządku, zapewniam (opracował ją mój szwagier, który jest technologiem żywności:). do tego ostatnio mój dobry kumpel zaproponował mi, żebym kupił sobie jakieś suple u jego kuzyna który prowadzi sklep z odżywkami. po namyśle stwierdziłem, że to całkiem spoko pomysł. przez miesiąc biorę:
+ kreatynę (rano i wieczorem)
+ x tend (30min przed treningiem)
+ białko (rano na czczo, po południu między posiłkami i na noc)
+ noexplode (40 min przed treningiem)
kuzyn kumpla mówi żebym cały czas brał to samo aż do zadowalających efektów, a mój szwagier mówi, że powinienem suplementy brać cyklicznie i robić sobie przerwy. mam więc pytanie: co powinienem teraz brać? jak powinien wyglądać mój następny cykl? proszę o podpowiedź szanownych i bardziej doświadczonych kolegów z FORUM. Dzięki z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
cyklicznie kreatyne i pompery/stymulanty, reszta non stop moze byc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 361
ok, w czasie przerwy od noxplode i krety brać tylko białko i xtend? czy coś dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
brac-bo to uzupelnienie diety. mozesz dorzucic chocby beta alanine

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
dokladnie bierz skoro musisz uzupelniac diete
w przerwie mozesz brac ba+ np kofa/aakg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 361
spoko, dzięki panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Mam zastrzeżenia, a głownie chodzi o dietę. Ważysz 80kg i pijesz białko 3x dziennie? To chyba dieta kuleje skoro aż tak bardzo musisz ją uzupełniać ? Przy tej wadzę bez problemu można dostarczyć 2.5g/kgmc białka z pożywienia!

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 361
jak już pisałem dieta jest spoko. biorę tyle białka bo tak mi kazał brać kuzyn mojego kumpla od którego kupuje odżywki. ja się na suplach nie znam, więc nie dyskutowałem z nim na temat dawkowania i - nie wiem czy słusznie czy nie ale - zaufałem jego opinii na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
To jak masz dietę to po co Ci białko

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 361
kupiłem ba + aakg. jak to dawkować? bo słyszałem wiele różnych opinii. gość u którego kupiłem mówił żeby brać obydwa suple po 4 kapsy na 30 min przed treningiem i tylko w dni treningowe. może tak być? jakieś inne sugestie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Powiedz nazwy danych suplementów

z przyjmowaniem w dni treningowe to sie zgodze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaks stak pomocy

Następny temat

Dawkowanie Dymatize Creatine Micronized

WHEY premium