SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noworoczna redukcja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19695
CAl zrzucenie w pasie z 90 na 85. waga w dol obojetnie byle nie poszlo po miechu ;)

PN. FBW + 30 min aero na rowerze.
WT. HIIT na rowerze 10 min tempo 60% 6 sprintow po 20 sek i 20 wolnego 15 min tempa 60%)
SR. FBW + 30 min aero na rowerze.
CZ. HIIT na rowerze 10 min tempo 60% 6 sprintow po 20 sek i 20 wolnego 15 min tempa 60%)
Pt. FBW + 30 min aero na rowerze.
SB.HIIT na rowerze 10 min tempo 60% 6 sprintow po 20 sek i 20 wolnego 15 min tempa 60%)
ND. wolne.

DObrze ? czy za duzo ? i od razu tu spytam białko dac wpc tylko po hicie ? a bcaa przed i po silowym? dodam ze to 1 redukcja wiec pojade na tse.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6959
cel po miechu może być osiągnięty jak przyłożysz się do diety. mi zgubienie 6cm zajeło 1,5mc-a , ale i waga o 5kg poleciała
co do supli to nie mam pojęcia, bo nic nie brałem na redukcji, lepiej oszczędź kase na masówke. samą dietą i HIITem zgubisz te 5cm.

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia

Następny temat

Ocena treningu

BF