SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe produkty sfd

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
witam
szukałem info o nowych produktach sfd ale nie znalazlem kontret informacji, jedynie jakies plotki ze po weekendzie maja byc. szykuja sie zakupy wiec chcialbym poczekac na te nowosci jesli ktos ma jakies dokladniejsze info co kiedy i po ile bd to niech napisze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Kilka dni temu pisałem do Bulla na pw, w tym/przyszłym tygodniu powinny być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nic sie nie zmienilo, maja byc "na dniach"a czy tak sie stanie.. :D wyjdzie w praniu. a taki temat co chwile niczego nie przyspieszy :)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
przyspieszyc nie przspieszy ale jakies info by sie przydalo przed zakupami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale jakie info chcesz, to bedzie aakg, betaalanina i chyba cos jeszcze, drukarnie teraz nie pracują i etykiet podobno nie ma kto zrobic.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
no co dokladnie ma byc jaka cena i wielkosc opakowania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
jablczan, arginina, beta alanina tyle mi sie przypomina.. ale cos jeszcze chyba mialo wyjsc

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 461 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91253
Miały wyjść dwa stacki z kofeiną, glicerolem, jeden w cenie 40zł. Możecie wejść w temat mój o BCAA sfd i tam pisał Bull, ale później nie potwierdzono tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

saw + size on + torrent

Następny temat

Pomoc w dobrze odrzywek

WHEY premium