SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nolvadex na redukcje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 972
czy jest sens stosowac nolvadex na mala redukcje (tak 3-4 kg maximum bo juz jestem chudy jak z auschwitz) ? chodzi mi o sam nolvadex. dieta i trening jest, jednak mimo to tkanka tluszczowa stoi w miejscu prawdopodobnie z powodu stosunku testosteronu do estrogenu (niski test. sredni estro.)
chodzi mi o pozbycie sie lipo, bralem johe w dawce 0,2mg/kgmsc pomagala na tluszcz ale potem przstala a lipo zostalo. mam tez proviron jak cos, lekarz mi przepisal 1 tabl(25mg) na dzien ale ***a pomaga

Zmieniony przez - bampi w dniu 2011-09-18 09:13:14

Zmieniony przez - bampi w dniu 2011-09-18 09:14:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 26434 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 298413
a sprawdzałeś jaki poziom testa a jaki estro czy poprostu tak sobie strzelasz, że to od tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wszystko sprawdzalem rzecz jasna, stad pomysl zeby wziasc antyestrogen, badania test. powtorzone 3 razy.

test. calkowity 2,8 ; 2,9 ; 3.1 [2.8-10]
estradiol 25 (0-45)

czyli test. niski a wyczytalem ze nolvadex tez dziala w pewnym stopniu na produkcje LH, a jadra mam w porzadku wiec chyba wina troche 'ospałej' przysadki? a moze zablokowala sie podczas dojrzewania...
takze moze jednoczesnie mi troche podneisie poziom testosteronu, ale glownie mi chodzi o to czy nolvadex by mi pomogl spalic tluszcz ktorego i tak juz mam nie wiele. chetnie bym juz sie wzial za robienie masy ale z lipo to nie ma sensu jak narazie

Zmieniony przez - bampi w dniu 2011-09-18 09:44:32

Zmieniony przez - bampi w dniu 2011-09-18 09:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 26434 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 298413
ja bym bardziej się skupił na podbijaniu testa
bo estro wcale takie wysokie nie jest, za to test bardzo niski

miałem swego czasu podobny problem, sylwetka się robiła zalana i sflaczała mimo, że micha i trening były ok, okazała się że test równo z dolną granicą normy, podbicie sprawiło,że wszystko wróciło do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
podbic ale to rozumiem ze dopingiem? bo zazywam proviron juz 15 dni (ktory to posrednio mial podwyzszyc poziom testo, libido podwyzyl) do tego jem tribulusa od ok. miesiaca ale dalej tak samo, chociaz sila troszke idzie do góry na niektóre partie mimo diety na -(redukcja) ale cycki/dol brzucha ani rusz.

a myslalem o tym, zeby np. sprobowac cykl na testosteronie prolognatum+nolvadex moze po cyklu wtedy jakbym sie odblokowal to by bylo w miare spoko? jak myslisz? bo czytalem tez ze testosteron troche 'wysusza' (czyli to dla mnie by bylo porzadane)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
niekoniecznie wysusza, wręcz może powodować retencję większą
niekoniecznie musisz dopingiem, ale też nie tt, bo jest za słaby
coś na daa oparte daj, albo samo daa+np test freak albo axis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no a jakby nolvadex na maxa ograniczyl te skutki uboczne? wlasnie wolalbym szczerze dopinigiem, bo przynajmniej bym mial konktretny efekt(troche moze by mi miesnie urosly i sila) a takie srodki troche drogie (np. test freak 105zł na miesiac jakies, a test. + nolvadex tez cos kolo tego by wyszlo chyba, no chyba ze udaloby sie na recepte ) bo szczerze nie chce mi sie bawic w te boostery test. licząc ZE MOZE mi podniesie test.

Zmieniony przez - bampi w dniu 2011-09-18 10:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 415 Napisanych postów 8943 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89664
Ja bym poszedł jednak do lekarza bo przecież nie będziesz całe życie walił koksu czy boosterów żeby podbić teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 215 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3173
T-bol , zbije ci estro i podniesie testa

Provi tez dobre

w hormony to bym sie nie bawil bo ci z***ie cala gospodarke hormonalna

a tak pozatym to wszystko to jest gruby sztruks bo jak odstawisz to organizm po czasie i tak wroci do punktu wyjscia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
elektro - tylko wg. nich to najwazniejszy jest testosteron wolny, a ten mam w srodku norm. ale i tak szukam dobrego endokrynologa, bo wiekszosc to chyba patałachy od tarczycy jak to mowia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38165
Wez lepiej jakies boostery testa!sam bralem juz 2 ray daa+erase i widoczna poprawa w jakosci juz po tygodniu.

Wejdiesz na kox bedzzie ok .ale jak z niego zzejdzieszz to recovery moze trwac dłuuuugooooooo!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Redukcja

Water