SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noggi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
witam mam możliwość ćwiczyć tylko 3 razy w tygodniu. Chciałbym ćwiczyć 2 razy w tygodniu nogi. Tylko nie wiem czy to ma sens a jeżeli ma to jak połączyć partie żęby wpleść drugi trening nóg jakoś?

"Bóg daje orzechy, ale ich nie rozgryza."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
dotychczas ćwiczyłem :
klatka triceps
plecy biceps
barki nogi.
Zastanawiam się gdzie tu można robić lekki drugi trening nóg w tygodniu żeby trochę je "podrasować".

"Bóg daje orzechy, ale ich nie rozgryza."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Na pewno wystarczy raz a dobrze je potrenowac, tylko daj je same w osobny dzien, najwyzej z brzuchem i uwierz ze wystarczy im

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Jedno jest pewne-ćwiczenie nóg 2 razy w tygodniu jest niepraktycznie, jeżeli ktoś ma trening 3 razy na tydzień...Nogi to jedna z największych grup mieśniowych i rozwalałaby ci trening pozostałych grup-czyli miałbyś w tygodniu tylko jeden porządny trening jakiejś innej partii mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4380
chyba że zmodyfikować mu push pull przy rozładzie ab ab.
Jednego tygodnia miałby np. a b a potem w nast. zaczynał by b a b itd. itd.
Następowała by rotacja itp. Tylko wówczas nie miałby nóg całościowo na każdym treningu, a rozbite na 2. Moim zdaniem też dobry pomysł, bo niekiedy 2 wielostawowce na trenig to za dużo. Tak będzie je miało porozbijane i każde ćwiczenie główne zrobi dokładnie na większym ciężarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
no można zrobić tak żeby robić je na osobnej sesji. Tylko barki przy klatce lub plecach to cięzki temat. A 3 dni w tygodniu to maks dla mnie.

"Bóg daje orzechy, ale ich nie rozgryza."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Barki bardzo dobrze wchodzą po plecach są już mocno rozgrzane więc wystarczy je bardzo mocno dobic i maja cale 7 dni na regeneracje. Uwierz to dziala. Pozdro!

Siła umysłu nad siła bicepsów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Ja lubie bary po klatce robic, sa troche zmeczone ale po zrobieniu 2 cwiczen na nie to czuc jak dostaly w dupe konkretnie

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
Klatka, przód/bok barków, triceps
Plecy, tył barków, biceps, brzuch
Nogi

lub

Klatka, plecy, brzuch
Barki, łapy
Nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
rozklad b. dobry i chyba najodpowiedniejszy pomimo, ze autor -zdaje sie- chcial nogi treniować 2x w tygodniu

nie wiem czy to ma sens... chyba żeby probować dzielić na tylnie i przednie częsci ud...

wtedy rozklad musiałby wyglądac inaczej- a nie wyszłoby to raczej lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lwak

Następny temat

Split na 4 dni

Wiecej