SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nocnej furii zapiski treningowe - back on track

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki Teti za wskazówki. przetestuję w glucie z czymś wyższym pod stopami jeszcze - tak robiłam kiedyś ale z gumą tylko samą. co do tego bułgara - dobrze Ci się wydawało - to ja się niegramatycznie wyraziłam - zależało mi na nieczuciu czwórek i tak też było. ustawienie spełniło swoją rolę. Obczaję na fejsie fit fokę!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra, to już widzę jakiego knota odwalałam - prawie na kuckach chodziłam i jeszcze miałam radzone, żeby w nodze która inicjuje ruch rotować stopę do zewnątrz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Nic z tych rzeczy. Dobrze sie ustawisz i tadaaa gwiazdy w oczach. Ja mam w planie 3x w tygodniu na czarnej gumie. Placze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wierze Ci i skorzystam z tego patentu. słąbo da się nagrać dłużej ale tak to mniej więcej wyglądało u mnie do tej pory :(

zwłąszcza chodzi mi o to "rotowanie nogi" i powłuczenie drugiej. starałam się jeszcze pochylać i nogi mocniej uginać. przy 14stym kroku nie mogłam iść dalej ale nie czułam chyba do końca tego co powinnam.





Zmieniony przez - nocna_furia w dniu 8/24/2018 6:06:05 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Oooo, ile filmików :) Bosko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Tetiszeri

Dzięki Teti za linka :) tyle takich udziwnień w sieci tego ćwiczenia - nie wiadomo co wybrać. Ja za mało się pochylałam do przodu choć i tak bolało ;)
Powiedz czy wersja z gumą w okolicach kostek też będzie ok? Jak tak zakładam to poślady dopiero dostają popalić,
.
czasem robię też wersję chodzenia do przodu też spotkałam się z tym w internetach i tak poślad również dość odczuwam.

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Mozesz do przodu, tylu i na rzesach :) Na kostkach to mozesz miec tendencje to ruchu ze stopy nie z biodra i slabiej angazowac poslad. Eksperymentowac zawsze mozna. Warto.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Właśnie tak sobie testowałam oprócz tych rzęs i uszu i pilnowałam kolan po ostatnich waszych postach. Przy różnej wysokości odczuwałam inne części mięśni i co chyba najważniejsze był to poślad, na następny dzień ledwom siedziała na krześle
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12160 Napisanych postów 22000 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627349
Kurcze a mi jeden trener kazał stopy do środka kierować.... i nawet doopsko czułam. Spróbuje jutro jak na filmiku. Fajnie Furia ze temat wywolalas.
No i muszę coś z moimi Bułgarami zrobić skoro ja ciagle czuje 4ki, a Wy nie....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy, a chory kręgosłup

Następny temat

Makro na masie

WHEY premium