SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niwix wrócił do ćwiczeń - połowa masy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
dobrze jest klapouchy przyszlifuj cyce troche i bedzie gites...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kazam chodziles kiedys po steroid.com - tam jest mod/vet Cycleon... pracuje w jakiejs wilkiej firmie farmaceutycznej jakims labie - i kiedys wspominal ze przygotowuja produkt na miejscową utratę tkanki tluszczowej w 'szczalach'

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
otwieram klapnięte ucha


jak sie w****ie na lato to thermospeed a potem clen / sally poleci

no i dalej prop + winny


Kazik soga byś dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
costam jest ale jest jak dlamnie zbyt duzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja jestem ciekaw czy wszyscy zawsze byli w formie byli szczupli i od zawsze mieli 45 w łapie przy 6% bf






bo na to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
niwix jesli chodzi o wypowiedz wyzej to nie wiem czy wogle sens pisania chyba logiczne jest ze zdjecia daje sie wtedy gdy sie jest w formie a nie na odwrot piszesz o 6% tluszczu tyle ze u Ciebie na fotkach jest ok. 17% (jak nie wiecej) a wiec glupie porownianie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-11-05 00:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
nie każdy jest idealny od razu

ja nad sobą pracuje

czy mi sie uda ?

porównamy za np półroku

dokleje nowe fotki
startowałem z dużo większego sadła i duzo mniejszej łapy ( przykład) łącze siłownie ze sztukami walki fotki wrzucam tak sobei , bo że musze jeszcze sporo zrobićto dobrze wiem


ale w porównaniu z niektórymo otami ostatnio i tak dobrze wyglądam

widzimy sie za jakis czas

holla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko zycze powodzenia napewno bedzie jakas zmiana tylko odpisywac ze nie jest sie w formie to nie trzeba fotek wrzucac teraz tylko zachowac sobie na kompie i pozniej dac do porownania a co do tego ze lepiej wygladasz niz duzo osob co dajesz to racja ale tez jest sporo do poprawienia

jak wejdzie to SG na zachete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ja wca;e nie mówie że JA nei jestem w formie

bo ejstem



tylko dużo osób sie wypowiada tak jakbym chciał w konkursie startować i tak jakby każdy od zawsze miał mega forme na któą nie musiał pracowac


ktos kto sie w to wsyztsko bawi wie że od czegoś zacząc ztreba i to też są moje początki jak sie w to dłużej pobawie to i efekty powoli będa lepsze



ping pong
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
0o staryyy cwiczysz wogole ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To co zwykle czyli ...

Następny temat

Cieńki wafel

WHEY premium