SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitrobolon + kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 497
czy mozna laczyc nitrobolon i kreatyne??? w sklepie powiedzili ze mozna...
biore rano 5 g kreatyny i 4 kapsulki nitro
przed treningiem 4 nitro
po treningu 5g kratyne i 4 nitro....
dobrze robie??? bo jestem w polowie cyklu i jakos nie jestem zadowolony
ostatnio sama kreatyne bralem dokladnie rok temu i efekty byly lepsze niz teraz... trzymam diete caly czas wypija ok 5 litro wody
zastanawialem sie czy to moze przez to ze rano pol godzny po zarzyciu porannej dawki kreatyne i nitro zjadalem owsianke na meleku mialo to jakies znaczenie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1011
Z tego co wiem Nitrobolon ma 3 rodzaje kreatyn wiec laczenie go z jeszcze jedna mija sie z celem bo nadmiar kreatyny po prostu przeleci przez ciebie. Zamiast kreatyny kupilbym glutamine albo aminokwasy

Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68486
Z tego co wiem Nitrobolon ma 3 rodzaje kreatyn - nie wprowadzaj w bląd, Nitrobolon ma tylko Creatine Ethyl Ester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1011
Sorry pomylilem sie - musialo mi sie cos pomieszac ale dalej sadze ze w Nitrobolonie jest wystarczajaca ilosc kreatyny i lepiej dokupic do niego cos innego

Stirlitz się zamyślił. Spodobało mu się. Zamyślił sie jeszcze raz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68486
Skoro jedna porcja (4 kasulki) to 2700 mg, a CEE jest dopiero na drugim miejscu w ilości zawartego skladnika, to tej kreatyny wcale nie ma tak dużo.
Nitrobolon + kretka to dobre polączenie.





Zmieniony przez - RELTIH w dniu 2005-09-20 21:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25
nawet powiedziałbym że jeśli chcesz wziąć nitro to konieczne jest dołożenie kreatyny.

NAJWIĘKSZE KOZAKI, TAK TO W ŻYCIU BYWA O AKT PROSZĄ ŁASKI NAJGŁOŚNIEJ i NAJPRĘDZEJ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
mozesz laczyc duzo osob tak robi jak moze sobie na to pozwolic tyle ze za malo Nitro musisz wiecej dawkowac ale to Ci napisza osoby co stosowaly bedziesz najlepiej poinformowany co do wypowiedzi wyzej w Nitro kretki nie jest zbyt duzo napisz lepiej ile masz monety to cos dobierzemy lepszego niz mono+nitro

edit: wypowiedz wyzej mam na mysli pierwsza odpowiedz w temacie

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-09-20 22:04:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
ZGRZYTEG ty tutaj lepiej nie doradzaj

Agent: musiałbyś brac większe porcje tego nitro
W tym momencie aby nie bawić się w dodatkowe koszta proponuję Ci abyś w dni treningowe brał 2x5g. g. kreatyny np. na czczo i po treningu ( o ile starczy Ci tej krety)
Natomiast pare kapsów nitro bierz przed treningiem..
Co do jedzenia- nie ma wpływu..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 497
w sumie postanowilem ze dokoncze tak jak jest bo nitro powoli sie konczy a nastepny cykl za 3 , 4 miesice uloze w konsultacji z Wami;) dzieki;) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
Mam Pytanko Biore Kreatyne 1250 caps i nItroboolon II CZTERY KASPUSŁKI KREATYNY BIORE RANO PRZED POSILKEM 30 PRZED TRENIGNIEM NITROBOOLON I PO TRENINGU NITROBOOLON CZY TO DOBRZE??? PROSZE O JAK NAJSZYBSZA ODPOWIEDZ Z KORY DZIA

_Awangarda_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
to zależy ile gram tego Nitrobolonu bierzesz w porcji i ile ważysz..
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand gdzie?

Następny temat

co do cp

WHEY premium