SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitrobolon+hmb+l-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
witam, chcialbym sie dowiedziec czy to dobry zestaw na powiekszenie objetosci miesni tylko zalezy mi na tym zeby nie barac masy tluszczowej tylko sama masa miesniowa + rzezba zeby poporstu widac bylo te miesnie spoko cwicze juz sporo ale wygladam jak kolek bo nie mam trojkatow talli a waze 90kg przy wzroscie 188 cm moja propozycja to Nitrobolon +hmb+ l-karnityna czy to oplacalne i skutecze mzoe polecacie cos innego pozdrawiam!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
z tego co sie orientuje to hmb nie oplacalne :) na twoim miejscu wolal bym zamiast hmb aminokwasy kupic podobno sa niezle :) jesli bedziesz mial diete ok to ci sie nie odłozy tluszczyk :)a jak bedziesz widzial ze ci rosnie opona to utniesz troche wegla np pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
ale ja nie chce masy juz tylko wolabym rzezbe ale chce troche przybyc na masie zeby zrobic trojkay talii tzn gorna partie miesni a nitrobolon jest dobry? cyz moze jest cos lepszego moze bialko + aminokwasy zamieast nitro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
niewiem czy nitro jest dobre bo sam nie brałem ponoc niezle moj kumpel brał to po 250 g 2 cm wlapie poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
najlepiej bys napisal ile lat, staz i czy byly juz jakies cykle kreatynowe :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 783
lat 19 188cm 90 kg kreatyne bralem 3 razy chyba cwiczylem okolo poltroej roku pozniej przestalem ale jadlem tyle samo jak cwiczylem i zlalo mnie w nogach schudlem do 90 kg ale roznica zostaal miedyz gorna partia a dolna nogi sa grubsze a cche uzyskac estetyczna sylwteke waski w apsie u gory szeroki cwicze juz od 4 miechow i nie widac tego tak ciagle jest problem z tymi nogami bo nie wiem jak spalic ten nadmiar bo za duzo sie go nagromadizlo tam polecisz mi cos mozejakeis cwiczenia tylko zeby nie spac u gory tylko zeby ten dol schudl zeby to wygladalo spoko rozumiesz mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cztery miesiace treningu to tyle co nic- uzbrój sie w cierpliwość, zacznij właściwie dżywiać- masz ułozona dietę, jaką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
po czesci rozumiem na szerokosc pleckow to niezle jest podciaganie mi duzo dalo w szerokim nachwycie do klaty co do nog i brzucha to dieta+aeroby jakis rowerek bieganie na twoim miejscu bym, chyba wziol nitro + tse albo tfb pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm+shock+bcaa+glutamina+bialko+thermo speed+ tribus

Następny temat

Cell Pump & Thermo

WHEY premium