SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nisko hepatoksyczny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
czy moglibyscie podac mi nazwy koksow ktore w malym stopniu szkodza na watrobe? szukalem,ale znalazlem tylko deca i sustanon. znacie inne? pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
testo,prima

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
a moze jakis cykl?? teraz koncze dece(15) i suske(10), i zastanawialem sie nad nastepnym, wiem ze przerwa itp ale juz sobie kaske chce odkladac zeby nie na ostatnia chwile. zalezy mi na niskiej hepatoksycznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
najlepszy pod tym względem był by cykl na testo i primie ale primke dobrą znależć ciężko teraz chyba że masz dojścia jakieś pewne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
a mam, nawet bardzo dobre mieszkam w anglii i tu jest korwa wszystko, prawdziwa apteka gosc od ktorego biore jest naprawde konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
a czy moglbym prosic o opis cyklu?? tzn jak to dziala, czy dobrze pompuje itp. no i rozpiske?? please. nie za bardzo mam sie do kogo zwrocic o to. moglbym do dila, ale z nimi jest tak ze zawsze probuja ci cos wcisnac pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
i jaki to ma byc testo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363939 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667612
najlepiej prop ale dużo strzałów wyjdzie.primy min 600 mg week prop 100 mg co 2 dni cykl 12 tyg ja chce polecieć podobny cykl w przyszłym roku primki 800 mg week i propa 100 mg co dzień

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2008-04-20 12:33:58

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
a jakich efektow moge sie spodziewac?? tzn dobra pompa?? jak dziala?? jest power??}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
sory ze zawracam Ci glowe, ale moglbys bardziej szczegolowo to rozpisac?? tzn czy zaczac brac je razem, od jakich dawek zaczac i jak zwiekszac. nie jestem zorientowany w temacie ukladanie cykli, to byl moj drugi ulozony przez kogos. pozdro i dzieki z gory. bana dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 453
sorry ziom, chcialem napisac SOGA. lehehe!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLENBUTEROL PYTANIE

Następny temat

Odblokowanie

WHEY premium