SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niski poziom cukru we krwi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Mam prawie 18 lat i dzis zmierzylem sobie ile mam cukru we krwi( takim przyrzadem ze kuje sie w palec i krople krwi na pasek i automat pokazuje ile mam cukru)-wynalazek babki . Na czczo wyszlo mi ze mam 64 a 2 godziny po sniadaniu 88 (na sniadanie nie jadlem duzo). Dodam ze wogole jestem senny w ciagu dnia czasem sobie spie jak wroce ze szkoly i ogolnie wydaje mi sie ze czasem jestem oslabiony nic mi sie niechce. Ktos pomoze i oceni moj wynik krwi?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wynik dobry.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Krzykacz z tego co przeczytalem w internecie to pisza ze ponizej 70 to niedocukrzenie, babka tez mnie straszy ze powinienem miec na czczo ponad 80 a po jedzeniu ok. 100 napisz jak mozesz czemu twoim zdaniem to dobry wynik. Moze jeszcze ktos sie wypowie bede wdzieczny

Zmieniony przez - dresik16 w dniu 2008-03-24 17:02:07

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6543
heh wynik na czczo - 60 to dobry wynik
po jedzeniu kolo 80-100 tez dobry

gdybys mial cos z trzustka to bys mial rano cukier 300+... a po jedzeniu bys pachnial jak jablko i mial z 500... a no i spal :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Norma to norma, życie to życie.
Pojedynczy wynik, nie ma co od razu panikować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
przeciez to nie jest norma zgodnie z norma powinienem miec minimalnie 70 na czco a mialem 64 po jedzeniu niby norma 84 ale tez malo i t nie bylo jednorazowe mierzenie bo wczoraj po obiedzie jakies 2 godziny sprawdzalem tez i mialem 82 czyli z tego co wywnioskowalem to mam niedocukrzenie?

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Marudzisz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
Moze i marudze ale wolalem sie zapytac o to kogos i tak zrobie badania dla pewnosci bo niedlugo wchodze na cykl

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13476
dzisiaj znowu mieryzlem cukier i wyszlo mi 68 a bylem po sniadaniu a norma powinna wynosic minimalnie 70 cos musi byc nie tak moze ma to jakis zwiazek ze wczoraj skonczylem cykl na kretce? ale watpie zeby kreatyna zanizala cukir we krwi pujde do lekarza sobie lepiej

Obecnie jestem na cyklu na gainerze o_O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6543
powiem tak: ******lnij sie w lep - wszystko jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 503 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3699
Moim zdaniem wynik powinien być troche wyższy ale to nie znaczy że twój świadczy o niedocukrzeniu. Na poziom cukru we krwi wpływa wiele czynników. Nie należy bagatelizować ani teś sr...ć w gacie. A jak jesteś śpiący to witaminki i minerały proszę jeść, poza tym zmęczenie, nieodpowiednia regeneracja, stres, sposób żywienia, predyspozycje genetyczne, nieodpowiednia dieta i jakże osobista fizjologia układu trawiennego wpływa na ilość cukru w organiźmie.
Więc bez paniki chłopaku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem chory pomocy

Następny temat

Antybiotyk a Karmi

WHEY premium