SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nirówne wyrabianie sie mięśni brzuch

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
witam od jakiegos czasu cwicze brzóch i zauwarzyłem ze jedna partia miesni jest wieksza od drógiej myslałęm ze to wina cwiczen krzywa postawa przy cwiczeniach ale znajomy ktory obserwował jak cwicze powiedzaiłze moja postawa była prosta wiec co moze byc tego przyczyna .....?? narazie cwicze wykonujac tylko brzuszki prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2521
tez tak mam.

hmm

-genetyka?
-niektorzy tak maja, zobacz na kulturystów zawodowych, nie wszyscy maja idealny brzuch

jak go wyrzezbisz to i tak bedzie wyglądal OK:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
a moze to byc przecwiczenie bo kiedys swego czasu bardzo ale to bardzo intensywnie cwiczyłem brzuch nawet dokładałem obciarzenie cwiczenia wykonywałem codziennie po kilka razy dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
To kwestia genetyki, jedni mają idealnie proporcjonalne mięśnie brzucha zaś inni nie i tego nic nie zmieni jak wyrzeźbisz brzuch to i tak będzie ładnie wygladał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
aha....ale u mnie w rodzinie z genetyką problemów nie było...to ja juz nie wiem a jak mozna sprawdzic co jest tego przyczyną??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Ale to nie jest "problem" z genetyką - tak po prostu jest, ciało nie jest idealnie symetryczne - ale to ocen sam czy wolisz nosic brzuch osadzony sadlem czy miec taki nierowny kaloryfer - zauwaz, ze taki tez nie wyglada xle, a mimo wszytsko budzi podziw i respekt jednym slowem cwicz i rosnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
a jakie sa dobre cwiczenia ktore przynosza szybkie i ozytywne efekty chodzi mi o cwiczenia brzucha .....zaznaczam ze cwicze na czysto :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Mam coś lepszego niż ćwiczneia: dieta z bilansem na minus i bieganie
A na mięsnie brzucha poelcam ABS II ew. A6W ale raczej to pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34
a jak to dieta bo nie słyszałem o takiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 532 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Przejdź do dzialu odżywianie i tam poczytaj troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Załamanie treningowe...

Następny temat

trening zakwasy ??

WHEY premium