SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ninthi/zmienić życie i ciało przed 30tką

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3250
Dzisiejsza micha - sałatka z mango do szaszłyków z cyca - miodzio Zaczęłam czytać Pratchetta-na pierwszy ogień poszedł "Kapelusz pełen nieba". Jakoś wcześniej nie mogłam się do niego przekonać a teraz chyba wpadłam jak śliwka w kompot Zaraz muszę sobie wykombinować jakieś inne jego książki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 15338 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191794
Ja na Pratchetta czaję się jak pies na jeża zawsze gdy idę z myślą o zakupie jego książki coś ciekawszego wpada w oko
Z czystym sercem mogę polecić Piekarę. No i Pilipiuka i jego Jakuba Wędrowycza

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3250
Dziękować Arphiel za polecenie tytułów - rozglądam się właśnie na jakiś aukcjach za knigami - póki co dla odmiany dostałam jakąś sensację od koleżanki - fanki Kena Folletta
Wrzucam żarełko z wczoraj i dziś i wczorajszy trening. Ta kajzerka to niestety dlatego że innego pieczywa nie miałam w domu, a samego łososia wędzonego nie uśmiecha mi się wciągać I zaczynam pakowanie do wyjazdu urlop oficjalnie rozpoczęty - dwa tygodnie bez tabelek, cyferek, excela, accessa i maziania się po twarzy pudrami i innymi paskudztwami jeeeeeeeeeeee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zloto mamy! zlotoooo! Brawo Adrian!!
I drugieeee! Tomek jestes the best!!! Zloto dla Tomka!!!

Zmieniony przez - ninthi w dniu 2012-08-03 22:38:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzisiejsze pomiary. Nie wiem jak mnie ten chłop mierzył że w oponie i pępku wyszło 2cm więcej Ale w sumie to może być też efekt ostatniego ześwirowania organizmu i w sumie ten nagły spadek na biodrach też jakiś taki duży w porównaniu do początku. Dvpa mi się chyba zmniejszyła No nic okaże się wszystko przy następnych pomiarach.

Zmieniony przez - ninthi w dniu 2012-08-04 14:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
micha wczorajsza i dzisiejsza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 15338 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 191794
a co w misce robią mąka pszenna i batony proteinowe

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
się tłumaczę się mąka - nie przypilnowałam mojego jak rybę robił i zamiast żytniej wsypał pszenną - ale jak dostał opierdziel to skrucha była a baton to z ciekawości - co by zobaczyć jak to w ogóle wygląda a tak nawiasem taki baton to chyba nie aż taka zbrodnia co jak meal replacement przyznaję że kupiłam ich kilka na wyjścia w góry żeby mieć się czym wspomagać.

Zmieniony przez - ninthi w dniu 2012-08-05 20:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
poczytaj ich skład to sama chemia i wbrew pozorom czysty cukier. Sięganie po nie to powinna być ostateczna ostateczność.

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2012-08-05 21:16:45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Fakt za zdrowy to on nie jest - ale kupiłam już Całe szczęście w porównaniu z innymi batonami białkowymi matrix ma mniej cukru. Więc przez kilka dni raz dziennie będę się podtruwać - ale tylko tymczasowo obiecuję W sumie to przed zakupem mogłam się Was zapytać o te batony ale jakoś wypadło mi to z głowy i teraz dvpa

I zapomniałam dodać - odmeldowuję się na prawie dwa tygodnie urlopu. Obiecuję jeść czysto i zdrowo i dużo się ruszać mimo braku siłki - zresztą myślę, że wycieczki po górach dadzą mi zdrowo po kościach pozdrawiam wszystkie Ladies

Zmieniony przez - ninthi w dniu 2012-08-05 21:29:27

Zmieniony przez - ninthi w dniu 2012-08-05 21:58:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę treningu

Następny temat

walka z PCOS.. do trzech razy sztuka!

Fruzelina