SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

niewiem co robić pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
witam.zaczne od początku przygode zacząłem z siłownią pare lat temu i nie liczył sie dla mnie wygląd ani waga trenowałem tylko aby być silnym,co skończyło sie dużym otłuszceniem więc zacząłem sie odchudzać nie miałem określonej diety tylko sobie odmawiałem pieczywa,słodyczy fast food,smażonego,tłustego itp.schudłem waga przed odchudzaniem to 113 kilo - obwody klatka 130,ramienia 47,barków 149,brzucha 115 siłe uzyskalem bardzo zadawalającą. PO zakończeniu mojego odczudzania waże 95 kilo - obwody klatka 119,ramie 43 barki 136,brzuch 102.podczas zrzucania wagi nie trenowałem siłowni tylko boks i rowerek plus fizyczna praca.teraz wróciłem do treningów na siłowni robie dużo powtórzeń.więc dochodze do sedna sprawy czyli mój problem z brzuchem jest za duży i chciałbym pozbyć sie z niego te 7 cm ale niewiem czy zrobić to za pomocą brzuszków może 6 weidera czy poprostu nadal boksować teraz chce połączyć to z siłownią ale waga też musi sie utrzymaćp.p.s prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Dieta + aeroby ... zadne brzuszki nic nie pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
czyli niesłuchać że musze robić duże ilości brzucha aby go spalić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
nie to zupełna bzdura , aero w postaci : roweryk , bieganie + trenigng siłowy i oczewiscie dieta , pszukaj w tematach podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, ile masz lat i czy masz dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html  kluczowa będzie dieta, istotniejsza od jakiejkolwiek aktywności fizycznej, a a6w nie tylko nie pomoże, ale może i pogłębić problemy z brzuchem jak i obniżyć sprawność i zwiększyć ryzyko kontuzji tam gdzie core to podstawa.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4637
nie mam żadnej określonej diety bo sie na tym nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
masz to szczęście, że jesteś w dziale, gdzie wiedzy na ten temat jest co nie miara.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekka redukcja - wege - dieta do oceny

Następny temat

Oliwa z oliwek o jakiej porze

WHEY premium