SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nietypowa prośba do moderatorów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
mam wielka i nie typowa prosbe do moderatorów o bana dla jednego z użytkowników, chodzi o użytkownika " Iluminator" , no nie mam siły do tego gówniarza , to co on tu wyprawia na tym forum to przegiecie , i pada na mózg, koles wyzywa , mądrzy sie , śmieci na postach i ogólnie spam nawija , głupoty ******li jak po***any i jeszcze poucza innych, wystarczy przejrzec temat https://www.sfd.pl/temat226541/ , napewno zgodzi sie ze mna ŁukaszF i paru innych znawców z tego forum , prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
No to ja moge tylko podpisac sie pod prosba, i spytac czy nie mozna bylo tej prosby dac w dziele moderatorzy? :P

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
chcem zeby kazdy kto uwaza tak jak ja podpisał sie pod tą odezwą, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23488
moze nie bana od razu, ale tzw. zolta kartke . Jak sie nie poprawi to kick him

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7814
Oj... basswood niełanie skarżyc na kolege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
Nie ma co gościa banować. Wystarczy go unikać. To tylko niewinny, egocentryczny histeryk

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ja z kolei jestem przeciwny temu pomysłowi. Iluminator pomylił sie, co prawda, ale wg mnie został sprowokowany do takiego zachowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1117 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6057
pomylił sie , no tak , kazdy sie myli ale nie az w taki głupi sposób i nie mozna tego utrzymywac ze jeszcze ma sie racje , pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
olać go basswood. Nie raz goście gorzej dawali do pieca. Podesłać mu tylko ostrzeżenie i będzie git

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
on pomylil tylko "MC" z "Wioslowaniem" i chcial nam wytlumaczyc ze to cwiczenie to najlepsze na prostowniki

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
Jak wejdzie tu jakiś młody i doradzi mu Iluminator to aż się boję o tego młodego, aby sieczke z mózgu mu zrobi, ale bana od razu, ja bym jednak zaczekał, mocne postanowienie poprawy i zadośćuczynienie (dla kazdego po kilo białka jakiegoś dobrego) i może pisać :P Pozdro

SFD rzondzi :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uklad

Następny temat

pytanie o formę mc

Wiecej