SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nierówny rozwój mięśni klatki piersiowej!POMOCY!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51
Mam taki problem, że z prawej strony mięśnie klatki (wewnętrzne) dobrze i szybko mi rosną a z lewej prawie wcale...
i do tego środkowe prawy jest plaski a lewy lekko wypukły jak to zrównać ?
Jeszcze mam coś takiego, że rosnę powoli ale cały czas na tych samych ciężarach a siły nic ! co z tym zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9362
zdjęcie by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Używaj hantli... z czasem wszystko sie wyrówna :)

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
normalka, arnold miał nierówne bicepsy, i co? nic.
siła idzie tylko do pewnego momentu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
Ludzkie ciało nigdy nie będzie idealnie symetryczne, może to przez zły trening, albo źle technicznie wykonujesz ćwiczenia... Nie mam pojęcia nigdy nie miałem takiego problemu. Wstaw fotke, duża jest różnica między oboma cyckami?

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Ja mam nierówne motyle xDD ale się tym nie przejmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8299
Twoje klatka dokładnie wygląda w ten sposób? Lewa strona większa lecz dół i środek nie równy? Prawa strona mniejsza lecz powiedzmy bardziej "estetyczna"?. Najlepiej zdjęcie wstaw, a dla mnie specjalnie dodatkowo zdjęcie od tyłu (palcami dotykaj końców palców u nóg) i staraj się zrobić koci grzbiet. Druga sprawa stań w rozkroku na szerokość barków i wykręć się w prawo i w lewo i napisz w która stronę masz większy zakres ruchu. Może Ci się wydawać głupie, ale to takie prowizoryczne badanie kręgosłupa, prowizoryczne bo nie widać Cię na żywo. Pod żadnym pozorem nie baw się w różnicowanie ciężarów. I jak mówią koledzy zmień trochę na hantle, włącz w trening przynajmniej dwa ćwicz. rozciągające. Pozdrawiam

"Everything Is Possible When You Really Really Want It"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Po pierwsze zwiększ masę!"

Następny temat

Rozciaganie a siłownia

Wiecej