SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie za dużo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Witam wszystkich, tak sie zbieram do jakiegos normalnego cylku ale mam pewne watpliwosci. Na siłowni cwicze 4 lata, moj wiek to 21 lat, waga 91 kg, biceps 43. w tym roku chce zmasowac jeszcze troche ale na suplach juz nie daje rady:/ Diete trzymam i zastanawiam sie nad takim cyklem: 1-10 prolo 200mg c7d i 1-5 meta 15-20mg cd na odblokowanie planuje 36 tabletek clomidu, do mety sylimarol+witaminy i hepatil po cylku. Jakies 2 lata temu zjedlem ok 70 tabletek metki i teraz nie wiem czy tamten niby cykl traktowac jako swoj pierwszy? Bo przeciez to smiech na sali taki cykl, wtedy myslalm ze tak bedzie ok, teraz sie zastanawiam czy ten tesc z meta to nie za duzo po takiej przerwie? Czekam na propozycje... moze sam tesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
dobre suple, stacki kreatynowe+białko+gainer+witaminy , no i oczywiscie dobra dieta wysokokaloryczna i nie mam bata żebyś nie przybrał. nie szkoda ci zdrowia? ja uważam ze koksy powinno sie brać dopiero jak sie wyczerpie całkowicie swoje możliwosci na odzywkach. a po 4 to raczej nie mozliwe potrenuj jeszcze z 3-4lata na odzywkach i zobaczysz ze da sie jeszcze wiele wycisnac z organizmu. a potem mozesz myslec o koksach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1526 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19713
mozesz tak zrobic

ja bym walnał sama mete albo prolo albo propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Wiek 18 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9483
Ja bym zrobił:
prolo 1-8 100mg e5d
meta 1-4 15mg ed(jako kick)

życie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
starczy samo prolo
1-8 100mg c3d

odblok
1-14 clomid 50mg ed
1-30nolva 20mg ed

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
i nie mów takich głupot że sie nie da na odzywkach po 4 latach przybrac. Poza tym masz dopiero 21 lat szkoda w tym wieku brać koksów wiecej szkody narobisz niż efektów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Ksiedzu a ty nie pokreciles czegos z tym odblokiem? A co do tego ze mam 21 lat i 4 lata starzu to uwazasz ze to zbyt wczesnie?? W sumie mam dylemat bo wiem jakie to niesie skutki uboczne ale na tych suplach tyle juz zap*****l** i szalu nie ma:/ kolejny rok na odzywkach... To tez jakies wyjscie z tej sytuacji. Hmm... Jeszcze jakies propozycje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
nie nie pokrecilem paczka nolvy i 2 tyg na clomie

pct to sprawa indywidualna sam wyczujesz czy jestes odblokowany.
pisze ci tak jak ja bym to zrobil

pomysl jeszcze nad propem.lepiej walic krotszy estr

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2006-09-25 20:23:37

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Proponuję:

1-8 prolo 100-200mg e5d (tyg - 100/200/.../100)

Na odblok 20 tab nolvy i 10 clomidu, 2 tygodnie po ostatnim strzale prolo po jednej dziennie obu aż do skończenia. Koleś ode mnie na takim cyklu (1st time) zrobił 8 kg mięsa, a 7 kg zostało. Micha dopięta na ostani guzik, treningi bardzo poprawne technicznie.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog dla nowaczka za cierpliwosc nie znam nikogo kto by doszedl do 43 w kablu na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gino u 18 latka bez koksu

Następny temat

---------- METANOLON ----------

WHEY premium