SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie wiem jak trenować

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
siema wyciskam 65kg 12 razy na płaskiej, nie wiem jakie przerwy robić miedzy seriami i co ile treningów dokładać ciężar, rozpisał by mi ktoś plan co ile dokładać ciężar i jakie przerwy miedzy seriami ?(cel masa oczywiście) plus mam duży problem a dokładnie mam zanik przodu barków i tyłu bok jest okej i nie wiem jak rozpisać trening z priorytetem na tył i przód zeby rosły szybciej niż bok ? pomożecie ? pozdrawiam : )

tutaj daje foty






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Daj pełną ankietę z podwieszonych a jak sam ne potrafisz ułożyć sobie planu to weź sobie coś z gotowego z podwieszonych tematów masz tam wszystko co potrzebujesz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
usuncie tą ankiete myślałem ze to dodaje ankiete ale to nie ta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
o to chodzi?

Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 17
Waga : 80
Wzrost : 184
Obwód klatki : 99
Obwód ramienia : 39(prawy 37,5)
Obwód talii : 84
Obwód uda : 55
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 8-9%
Aktywność w ciągu dnia : zero
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4 x w tygodniu siłownia - split
Odżywianie : kasza,ryż,jajka,schabowy,zupy mamy,ziemniaki,jogurty,szynka,frytki w duzych ilosciach
Cel : MASA
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : Idealny
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kretyna,b-alanina(5-6 miesiecy temu)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : TAK
Stosowane wcześniej diety : 4000kalori+
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
Zacznij jeść, jak nabierzesz masy mięśniowej to się unormuje, dodaj jeszcze swór aktualny plan do wglądu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
ale tylko to nie rosnie reszta powoli leci na barkach mam ogólnie zakwasy raz na rok na klacie po wyciskaniu nigdy a wyciskam dobrze łopatki sciagniete max lekki mostek opuszczam w miare powoli na linie sutków i podnosze szybciej rozpisz mi ktoś plan na barki z tym priorytetem na przod i tył i trening klatki i da porady ile seri,jakie przerwy i co ile dokładac ciezar treningów i bede happy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6631
j/w wstaw swój plan do poprawy, nie czakaj na gotowca :)

ps: "zakwasy" nie sąwyznacznikiem jakościowym treningu :) https://www.sfd.pl/[ART]_Zakwasy_vs._DOMS_syndrom_opóźnionej_bolesności_mięśni_-t728017.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
pomyliłem z mikrourazami, to może tak?

barki
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3s stały ciezar
.Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3s stały ciezar
wyciskanie hantli zza karku tak 3s staly ciezar
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4s staly ciezar

wszystko po 12-15 powtorzen? chce zeby boczny akton rosnął wolniej a klatke zaczałem robic na rurkach i jest chyba dobrze czuje miesnie na nastepny dzien ze dobrze trenowane były

6 seri dipsów max przechylenie do przodu bez prostowania lokci do końca 6-8 powtorzen ( bardzo ciezkich)
4 serie pomki z nogami w górze 12-15
4 serie dipów wersja triceps bardziej bo klatka nie wyrabia juz a potworzen ile dam rade robie

co sadzicie?



Zmieniony przez - anonimowy321 w dniu 2015-06-14 16:11:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 163 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2906
Jakie cwiczenia robiles na brzuch :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 163 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2906
Jakie cwiczenia robiles na brzuch :P ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1271
unoszenie nóg na drążku zrobie sobie z 2 razy w miesiacu po 9 seri xd, sam rosnie chyba od wiosła i przysiadów ale brzuch trzeba też umieć dobrze napiąć ale lepiej robić brzuch na rurkach do dipów bo na drazku to lędzwiowy miesien tez pracuje a jak sie trzymasz na dwóch rekach na tych rurkach to czuć sam brzuch
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieudane salto

Następny temat

trening do oceny p l p

WHEY premium