SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie udaje mi sie schudnac

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Witam,
od miesiaca cwicze 5-6 dni w tygodniu,przemiennie bieznia i fitnes. Zakupilam suplement L-karnityne, biore 15ml rano i tyle samo przed treningiem.
Moje menue:
-sniadanie musli na wodzie z cynamonem i lyzka miodu
-drugie sniadanie - musli, banan lub dwa( na caly dzien pracy)
- obiad, makaron pelne ziarno lub ryz czy kasze ( po 50 gram)ze szpinakiem, czy warzywami czy kurczakiem
-kolacja salata lodowa z pomidorem, papryka, ogorkiem

nie ukrywam, ze zdazaja sie grzeszki, jakies wino wytrawne, czekolada,czy ciasto
Moje pytanie, to dlaczego nie moge schudnac ani utrzymac wagi??? Mam tez prace w ciaglym ruchu, nie rzadko powtarzam, ze sie tak nadzwigam, ze nie potrzebuje silki, a jednak utuczylam sie jak jakas tuta! Czy przy tak aktywnym sposobie rzycia i zdorwym odzywianiu naprawde za wszystko wine ponosza te "grzeszki". dodam tylko, ze jezeli mam jazde na cos slodkiego, to nie jem tego po kolacji, ale zamiast kolacji, wiec nie powinno byc tak zle z tymi kaloriami... prosze,odpiszcie... chyba potrzebuje jakiegos wstrzasu, zeby wkoncu cos mi wyszlo, bo trace motywacje, a naprawde lubie cwiczyc - gorzej z tym jedzeniem...
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
wyliczone zapotrzebowanie zerowe? - mowimy o ilosci kalorii, zeby utrzymac wage, prawda? Wybacz, wdrazam sie dopiero i chce miec pewnosc, ze wiem o czym mowimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57588
Dieta głodówka. Do tego zajeżdżasz się treningiem. L-karnitynia nie działa. Właściwie nie jesz białka. Wszystko do zmiany. W dziale Ladies masz artykuły na temat odżywiania u kobiet oraz propozycje treningu. Najlepiej udaj się tam w celu otrzymania pomocy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Dzieki za odpowiedz - nie ukrywam, ze mnie zalamales...poczytam...pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
a... zapomnialam, ze przerabialam juz diety bialkowe i czulam sie jak balon, roslam w oczach i kompletnie rozstroilam sobie metabolizm....piszesz, ze mam diete glodowke - ale ja nie czuje glodu, mam tylko zachcianki - a te mam od kiedy pamietam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
sylwia80
a... zapomnialam, ze przerabialam juz diety bialkowe i czulam sie jak balon, roslam w oczach i kompletnie rozstroilam sobie metabolizm....piszesz, ze mam diete glodowke - ale ja nie czuje glodu, mam tylko zachcianki - a te mam od kiedy pamietam :)

Możesz nie czuć głodu gdyż organizm mógł się przystosować do tylu kcal ile mu serwujesz. Tak jak wyżej ktoś wymienił l karnityna nie działa, a dieta leży. Najpierw ułóż diete a zobaczysz że efekty będą. (spróbuj naprawde ograniczyć to wino lub coś słodkiego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
Masz zachcianki bo za mało jesz no i to same cukry.. wyeliminuj ciasta i muesli, zamień na węgle złożone.. jak masz ochotę na słodkie to zjedz owsiankę na mleku z bananem i cynamonem..a no i unikaj jedzenia cukrów prostych po godzinie 15. Radze tez nie przesadzać z ilością owoców w diecie - tam tez jest cukier który Ci się odłoży jeżeli będziesz jadła w nadmiarze fruktozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 362
co masz na myśli 'diety białkowe'? nie da się jeść samego białka, wszystko musi się mieścić w bilansie, ale też odpowiednich proporcjach. W tym momencie dajesz organizmowi:
sniadanie musli na wodzie z cynamonem i lyzka miodu - cukier z cukrem...
-drugie sniadanie - musli, banan lub dwa( na caly dzien pracy) - cukier z cukrem lub dwoma ;)
- obiad, makaron pelne ziarno lub ryz czy kasze ( po 50 gram)ze szpinakiem, czy warzywami czy kurczakiem - tutaj to jako tako wygląda... tyle że nie 'czy kurczakiem' tylko kurczak powinien tu być i to co najmniej 100-150 gram.
-kolacja salata lodowa z pomidorem, papryka, ogorkiem - to w sumie nie kolacja, tylko dodatek do niej... ok, porcja witamin, ale coś organizm musi jeść podczas snu....
Zadbaj o odpowiednie proporcje makroskładników... nie jesz prawie wogóle tłuszczy! energia to nie tylko węglowodany.


Zmieniony przez - clamaviadte w dniu 2014-01-21 18:30:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12
Dziekuje Wam wszystkim za cenne uwagi - nie ukrywam, ze nie skacze z radosci na mysl o tym, ze wszysko robie do bani...co do diety, podjelam juz pewne kroki i wprowadzam w zycie ( chyba potrzebowalam takiego kopniaczka :) ). Powiedzcie mi tylko, co z treningami... czy to tez zle, ze cwicze tak czesto? Jak dlugie powinny byc treningi i ile razy w tygodniu..

Ps. co do mojego sniadanka, to musli jadlam zawsze z mlekim 0,5. A do wersji z miodem zachecil mnie jeden przepis E.Ch.

Pozdrawiam wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 896 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 36654
Treningi są ok. Tylko pamiętaj aby jeść pełnowartościowe produkty a nie śmieciowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 140
czytaj etykiety, to jest bardzo wazne jak cos kupujesz:) tym bardziej jak chcesz schuudnac.. ale dobrze wyrobić sobie taki nawyk na cale życie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto mi mógłby powiedzieć jaka dietę stosowac i jakie odzywki brać na masę?

Następny temat

jak wprowadzic dietę

Wiecej