SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie stala fajna podczas stosunku enan solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
no progesteron np jest ok, ale jesli juz mialbym cos ogarniac to chcialbym wiedziec wszystko i hcg i cabaser i cos jeszcze moze? poki co mam tylko tamoxifen na suty bo troche mnie przy ucisku bola(nie swedza), ale jeszcze nie bralem bo nie jest az tak zle, chociaz moze powinienem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Slyszalem, ze nie warto zbijac prolaktyny bo sama spadnie jak estro zleci.. jak to jest? z tym tesciem tez 1,89 mialem przed, a po 7 zastrzykach tylko 9,52 ng/ml to tez bardzo malo, powinno byc duzo wiecej ,o chuy chodzi? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
GoXhaEzl
Witaaam mam wyniki badań, są złe, typek powiedzial ze w pon mam isc do endokrynologa, ale nie wiem czego sie tam spodziewac. Normalnie wypisze mi recepte na hcg np?

ASPAT ALAT - bardzo dobre

Kortyzol - 450 nmol/l ||| ZAKRES 166-507

Estradiol - 62,5 pg/ml ||| ZAKRES 11,3-43,2

FSH/ LH - poniżej 0,3(ponizej zakresu pomiarowego XD)

Progesteron - 0,32 ng/ml ||| ZAKRES 0,05-0,149

Prolaktyna - 450 iU/ml ||| ZAKRES 86-324

Testosteron - 9,52 ng/ml ||| ZAKRES 2,8-8,0


GENERALNIE zrobilem z 7 zastrzykow z enanem 250mg co 5 dni. Niby dziala, ale spodziewalem sie, ze bedzie z 2x ponad norme.. gdy zaczynalem mialem 1,89 bodajze, a wiec czy wynik 9,52 po 7/8 zastrzykach ( juz nie pamietam ) jest okej? co mam robic ogolnie ;)


fsh i lh nie badamy na cyklu bo wynik zawsze będzie oscylował w ok zera
libido leży bo prolka wybita,trzeba ją zbić tutaj pewnie wystarczą 1-2 tab cabaseru
ile dni po inj robiłeś badanie? jakiego testa bijesz?? bo wynik marny mocno
to jest wynik testa całkowitego czy wolnego?bo jakieś dziwne te widełki


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-10-01 11:23:05

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
calkowity tesc, prawdopdoobnei po ok 4 dniach od iniekcji juz mi sie powalilo troche. zalozylem przed sekunda nowy temat ehhh :P wgl bylem u endykronologa dzisiaj to powiedziała typiarka, ze jak zbije prolaktyne to sobie rozwale przysadke i bede miał guza za 1-2 lata ehhh masakra z tymi lekarzami :)

tesc alpha zeneca co 5/6 dni iniekcja czasami nie trzymam sie rowno ustalonych 5 dni


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-10-01 11:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
guza będziesz miał powiedziała? porażka !! zbijaj prl i będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
tak i straszyła mnie strasznie, ze przez chwile mialem chwile zwatpienia. Wspominala tez, ze wszyscy ktorzy biora jakies sterydy etc na bank nie sa zdrowi, ale sie nie badaja, nie patrza jak rozrasta sie serce itd i ze KAZDY bez wyjatku po +/- 10 latach odczuje to na wlasnej skorze. Ja od zawsze bylem sceptycznie nastawiony do wszelkich lekarzy z dermatologami etc na czele którzy juz kompletnie nic sie nie znaja, wiec pozostalem przy swoim zdaniu.

okej to wezme 1 tabl cabaseru na prolke, a co z hcg? mam też tamoxifen na suty, ostatnio troszke mnie szczypaly przy dotyku, ale delikatnei wiec jeszcze nie brałem, a teraz jest juz git w sumie, bo nie czuje ich za bardzo(guzkow tez nie ma a byly jakies, albo juz mi sie wydawalo)

co z hcg? przybic z 5k albo 10? bo juz wczesniej powinienem..







Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-10-01 13:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
ja jestem na saa od ok 25 lat i jakoś żyje
hcg trzeba wbić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
oki a ile go i czy moge po 2500 za 1 razem? na estro nie trzeba brac nic zeby zbic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94102 Napisanych postów 363935 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667603
2500 będzie ok do każdej inj hcg dorzuc tabsa exe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
oki to tez to ogarne, a 4 razy co 3 dni bedzie ok tak ze 10k w sumie wyjdzie? jadra sie zmniejszyly i to bardzo duzo :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ta sama strzykawka

Następny temat

dwie mety

WHEY premium