SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie radzę sobie z odżywianiem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 14 lat wiem że jestem na to wszystko za młoda. Mam 160 i waże 47 kg. Przez 5 miesięcy byłam na ciągłej diecie gdzie bardzo ograniczyłam sobie ilość spożywanych posiłków dziennie ( 2 posiłki np. jogurt, jabłko) czasami jadłam więcej ale jak zaczynałam jeść to nie mogłam przestać. Ważyłam 44 kg przy wzroście 160. Od miesiąca nie mogę ograniczyć swoich posiłków potrafię zjeść 5 kanapek, jogurt, owoc naraz i nie czuję do końca przejedzenia. Przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam 3 kg. Staram się ograniczyć posiłki aby znowu móc się zdrowo odżywiać ale nie potrafię popadam ze skrajności w skrajność albo nie jem nic albo jem za 10 osób. Co mam robić ? Nie chcę dalej tyć i nie chcę się obżerać ale nie mogę przestać!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3123
To nie była wogóle dieta tylko głodówka !!! Poczytaj tematy o odżywianiu i postępuj tak jak tam pisze i na przyszłość pierw zdobywaj wiedzę co do odchudzania a później się za nie bierz. Wg mnie to i tak nie powinnaś się teraz odchudzać bo jesteś za młoda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12
wiem że to co robiłam było chore ale nie potrafiłam inaczej. Przez swój wstręt do własnego ciała płakałam, nie uczyłam się, zamykałąm sie w sobie. W każdych poradach pisze że trzeba pójść do lekarza ale ja nie mogę bo mi rodzice nie wierzą że to jest mój problem uważają że dramatyzuje i że jestem głupia że tak mówię! A ja poprostu nie chcę sobie zrobić kolejnej krzywdy! Zanikł mi okres od 5 miesięcy za miesiąc idę do gin ginekologa może dopiero wtedy rodzice zrozumieją jakie mam problemy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedz porządne śniadanie , posiłki jedz regularnie w ilości około 5 dziennie . Zrezygnuj z słodyczy , napoi kolorowych/gazowanych , soli i cukru spożywczego , fast foodów , chipsów i innego tego typu przekąsek . Zacznij uprawiać jakiś sport , może to być taniec , jogging lub coś podobnego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Dokładnie zdrowe jedzenie i sport.W Twoim wieku lepiej nie stosować jakis specjalnych diet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do jakiego lekarza z bólem penisa

Następny temat

nie potrafię jeść

WHEY premium