SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nie moge spac k...a mac

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
osobiście jechałem cykle ponad 600 mg teścia tygodniowo i nie było problemów z zaśnięciem , może za słabo sie wyżywasz na treningach ? mleko zawiera jakąś substancje która powoduje senność , lub zacznij czytać jakąś nudną książke to zechce ci sie spać - polecam tą metodę

dziwne schematy są z tym odświeżaniem starych tematów bo jak się je odświezy to teksty typu "archeolog" a jak sie założy nowy to "było!!!" wiec jak tu kontynuować dyskusje , dowiedziec sie cos ponad to co było mówione

Zmieniony przez - Czulenko w dniu 2008-12-30 02:51:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ktoś tam wcześniej wspomniał o promazynie. To takie troche relanium o przedłużonym działaniu. Dobre jak rozreguluje się homeostazę czajnika sympatykomimetykami po długiej redukcji.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na sen polecam Venom leandreams Alri i Gaba z ultimate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kiedys rewelacyjnie mi sie spalo po relax all z MRM bodajrze ale nie widze juz tego suplementu na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
witam , brał ktoś tritace ? przepisał mi to lekarz na ciśnienie ale patrząc na skutku uboczne to zastanawiam sie czy to brać :D

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
wszelki leki nasenne odradzam ja zacząłem brac rok temu cały czas na nich jade tylko na podwojnej dawce. Pierwszy był atarax teraz jest nasen polski odpowiednik stiloxu substancja aktywana zolpidemi tatras. Po nowym roku ide do lekrza by pomógl odstawic leki.Jak nie wezme to nie spie do 5 a o 7:30 musze wstac, probowałem tak pare dni i prawie zasnąłęm za kierwonica w ciagu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
ja imovane raz na jakis czas przegryze jak nie moge spac - u mnie dziala

stilnox wlasnie chcialem przetestowac bo nigdy nie bralem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
to nie bierz bo szybko sie uzaleznisz moja znajoma tez miała problem z snem dałem jej z pare tabl i tak sie je spodobało zebierze juz 4miesiace non stop. Fajna sprawa bierzesz tabl mija 20min i padasz ja trup,pozniej co jakis lekki stres problem ze spaniem to tabletka.
Kup sobie melatonine 5mg w naturalny sposób reguluje sen i nie uzaleznia, wersje 2mg stosuje sieprzy zmianie stref czasowycha by organizm szybciej sie zaadoptował do nowych warunków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Dariusz a probowales cos slabszego /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
ja tez nie moge ****a spac jestem na prop+meta juz tydzien i od dwoch dni mam problemy i to raczej od soku... biore zma 3kaps przed snem, problem moze być spowodowany zmiana godziny o ktorej kładę sie spać, do tej pory kładłem się codziennie 0:00 albo 1:00 a teraz jak to an cyklu obiecałem sobie ze od 22:00 :) i klade sie o 22:00 a zasypiam o 1:00 :/ spróbuję tej melatoniny, ale to chyba drogie jest z tego co pamiętam??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpuszczalnik pergonalu

Następny temat

Najbezpieczniejszy cykl SSA

WHEY premium