SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nic , a nic !?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to faktycznie troche zaokrągliłam. Mój błąd.
Nie dam rady jesc wiecej, bo jak juz mowilam, brzuch zaraz boli niemiłosiernie, a poza tym nie zmieszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niedobrze masz objawy choroby zwiazanej z laknieniem. Poza tym troche dziwne wyobrażenie wyglądu, obawiam sie jak pisałaś o koleżance co ma rece większe od kolegów, to wiesz... albo cos z kolegami nie tak, alebo koleżanka bierze sterydy bo innej drogi nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z łaknieniem tzn ?
Po prostu nie dam rady wiecej jesc i to nie chodzi, ze nie chce, czy sie boje, a ze nie moge.Naprawde boli mnie brzuch.
Po prostu chciałabym jesc wiecej jak ludzie i zeby było ok.
A nie jak zjem troche wiecej to waga zaraz leci w góre.
Lekarz odesłal mnie do dietetyka, ale mnie na to po prostu nie stac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Kiedyś miałam tak jak Ty, że musiałam leżeć odłogiem godzinę po zjedzeniu jabłka, bo nie mogłam wytrzymać tak bolał brzuch. Chudłam 1 kilo na 4 miesiące Sama przez to przechodziłam, więc wiem co Cię czeka- z czasem będziesz jeść coraz mniej, aż w końcu dojdziesz do momentu, kiedy nie będziesz chudnąć jedząc same owoce i warzywa. Co wtedy..? Albo przestaniesz jeść w ogóle i umrzesz, albo zrobisz to co ja- zaczniesz jeść wybierając zdrowie i życie.

Brzuch przyzwyczaja się do nowych objętości i potem sam woła o jedzenie. Wystarczy "pomęczyć" go 2 tygodnie jedząc regularnie co 3 godziny określone porcje. Ćwiczyć możesz wtedy wieczorami, bo może być trudność w ciągu dnia A to że tyjesz od większej ilości jedzenia, to tak naprawdę głównie kwestia Twojej wyobraźni. Napraw metabolizm, bo bez niego po prostu NIE SCHUDNIESZ NIGDY choćbyś nie wiem jak chciała.

btw- kiedyś ważyłam tyle co Ty jedząc jeszcze mniej niż Ty, teraz jem 5 razy więcej i ważę 5 kilo mniej Więc warto się za siebie wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje za odp :)

Czyli od czego mam zaczać ? Jak sie do tego zabrac ?
Co jesc, kiedy, a co nie?
Jakis wiecej rad?
Prosiłabym o nie , bo mowisz, ze miałas podobnie.

Wlasnie zjadłam wspomniane jablko i padam na ryj z bólu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A wystarczy jesc regularnie, czy tez zwiekszac ilosci ?
Co sie pewnie wiąze z przytyciem.
A jakie cwiczenia? Czy aeroby wystarcza ?
Ja chce schudnąc jedyne 3-4 kg. Chociaz jakos to mnie przerasta ;/

ps
A Ty ile masz wzrostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1078
Po pierwsze musisz zupełnie zmienić swoje podejście do jedzenia- i to jest chyba najtrudniejsze, tzn. zrozumienie że to nie tłuszcze tuczą a węglowodany, że są dobre i złe węglowodany, że są tłuszcze które trzeba jeść, że zapychanie się owocami to nie jest sposób na chudnięcie bo to masa fruktozy itp. Proponuję zmienić rzeczy które jesz najpierw jakościowo (żeby zapoznać swój umysł z jedzeniem czegoś innego) a potem ilościowo stopniowo zwiększać. Może się okazać że nie przytyjesz wychodząc na prostą- np. ja nie przytyłam, mam 161 wzrostu .

Zacznij od czytania postów podwieszonych, tam jest wszystko wytłumaczone:
https://www.sfd.pl/Odchudzanie_Łopatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najczęściej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
https://www.sfd.pl/Diety_głodówkowe__cała_prawda_o_nich.-t60467.html
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

Nie jestem ekspertem, więc wolałabym żeby to ekspert, jak np. obliques, odpowiadali na Twoje ewentualne pytania. Najpierw musisz zgłębić się w powyższe linki i przemyśleć sobie jakie masz cele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warzywa czy naprawdę ważne?

Następny temat

Prosze o rade

WHEY premium