SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nawracający ból głowy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49632 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam 16 lat. Dziś w szkole na lekcji WF-u starałem się zrobić max. ilość pompek. Zapomniałem o poprawnym oddychaniu i w okolicach 80-ciu powtórzeń poczułem mocny ból głowy w jej górnej części.
Wieczorem tego samego dnia zwykle wykonuje dla treningu kilka ćwiczeń dla treningu, ale ból powrócił, a teraz pamiętałem o poprawnym oddechu.
Pytania: Czy ból ten będzie teraz zawsze powracał? Powinienem dać sobie spokój na jakiś czas od treningów?
Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14764
Skontaktuj się z lekarzem

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 585
Jestem autorem postu, zapomniałem się zalogować.

Wizyta u lekarza? :D Czy to aby nie przesada z takim czymś iść do lekarza?

Czekam na więcej sensownych odpowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14764
skoro: MASZ NAWRACAJĄCY BÓL GŁOWY to uważasz,że wszystko jest w porządku? nikt się tutaj w lekarza nie bawi i ci nie odpowie,że "MASZ ZROBIĆ TO I TAMTO I CI PRZEJDZIE" skoro ból głowy powraca to oznaka,że "COŚ JEST NIE TAK" i dlatego powinieneś skonsultować sie z lekarzem .

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 302 Napisanych postów 8685 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28842
Nawracający ból głowy najlepiej będzie skonsultować z lekarzem. Możesz też założyć temat w dziale:
http://www.sfd.pl/Zdrowie-f113.html 

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 585
W pon. na wf powtórka z rozrywki.
Mianowicie ~65 powt. pompek, ból głowy, ale taki, że nie mogłem wytrzymać. Pojechałem do szpitala. Po badaniach lekarze doszli do wniosku, ze nie jest to ból migrenowy i zatokowy, lecz napięciowy. Badania krwi nie wykazały raka, guza czy niczego innego zagrożenia. Najśmieszniejsze jest to, że jako lekarstwo przypisali mi zwykły APAP + Ibuprom w tym samym czasie.
Dodatkowo zabronili mi CAŁKOWICIE uprawiać sporty siłowe, wyśmiałem ich. (poczekam 1-2 i mam zamiar powrócić do treningów)
Dlatego więc piszę na forum, czy ktoś z Was nie miał takiego problemu, lub inni obeznani w tym temacie. Być może jest to ból migrenowy lub zatokowy, a niekompetentni lekarze wykreślili tą możliwość.
Proszę o rady co robić, ew. jakie leki stosować. (ból "pulsujący", najmocniej boli się w okolicach czubka głowy, następnie utrzymuje się przy skroniach, promieniuje na czoło czasem oczy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W pon. na wf powtórka z rozrywki.
Mianowicie ~65 powt. pompek, ból głowy, ale taki, że nie mogłem wytrzymać. Pojechałem do szpitala. Po badaniach lekarze doszli do wniosku, ze nie jest to ból migrenowy i zatokowy, lecz napięciowy. Badania krwi nie wykazały raka, guza czy niczego innego zagrożenia. Najśmieszniejsze jest to, że jako lekarstwo przypisali mi zwykły APAP + Ibuprom w tym samym czasie.
Dodatkowo zabronili mi CAŁKOWICIE uprawiać sporty siłowe, wyśmiałem ich. (poczekam 1-2 i mam zamiar powrócić do treningów)
Dlatego więc piszę na forum, czy ktoś z Was nie miał takiego problemu, lub inni obeznani w tym temacie. Być może jest to ból migrenowy lub zatokowy, a niekompetentni lekarze wykreślili tą możliwość.
Proszę o rady co robić, ew. jakie leki stosować. (ból "pulsujący", najmocniej boli się w okolicach czubka głowy, następnie utrzymuje się przy skroniach, promieniuje na czoło czasem oczy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Założyłem temat w dziale Zdrowie. Proszę tam odpisywać.
http://www.sfd.pl/Napięciowy_ból_głowy_przy_aktywności_fizycznej-t910218.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 980
jeśli jest to powracający i długotrwały ból głowy lekarz może powinien zlecić CT (tomografię głowy)

aczkolwiek przyczyna może być prozaiczna np; przemęczenie/bóle migrenowe itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

utrata tluszczu

Następny temat

Pomiar

whey deli