SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nasza siłka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599


chyba nie muszę mówic do czego to służy tez samoróbka jak widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599


nowy sprzęt grający (patefon)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599


wczoraj kupiłem na złomie wałek pełny w środku 104 kg. będzie kilka krążków po wytoczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
jeszcze będzie modlitewnik tylko jeszcze jest nie skończony jak skończę to wrzucę zdjęcie . to tyle jak na razie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Bardzo fajna inicjatywa.

Ale za dużo sprzętu takiego nie potrzebnego za bardzo (chodzi o to, że są bardziej potrzebne rzeczy).

Porządna ławka regulowana, drążek, poręcze, sztanga olimpijska, dużo obciążenia i tak na prawdę wystarczy.

Ławki do brzuszków nie potrzebne wg. mnie.

ale jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Gitara jak dla mnie, przez ten rok dużo się tam zmieniło i nawet autor nie wali takich błędów jak z początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5079
to skąd tyle sprzętu ? z wystawek?
Wprowadziłbym jakieś drobne opłaty w wysokości 10-20 pln nie dużo ale na dokupienie czegoś w miarę potrzeb wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 599
witam ławki do brzuszków może i nie potrzebne ale kiedyś ktoś przyniósł i są, i wbrew pozorom są używane , ostatni sprzęt nabyłem w komisie , a pewnie oni je mieli z wystawek pieniądze na nie jak wyżej pisałem uzyskałem z funduszu sołeckiego na siłce nieco się zmieniło przez rok . sezonem troche zaniedbałem treningi ale na szczęście inni nie poszli za w moje ślady powodem zaniedbania było to ze zostałem prezesem UKSU (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY) w naszej WSI i zająłem się jego reanimacją , skupiłem się na reaktywacji drużyny piłkarskiej no i poskutkowało są pierwsze sukcesy jestem w trakcie pisania projektu budżetowego na 2011 rok w którym uwzględniam naszą siłownie . w ubiegłym roku uzyskałem ok 8 tyś. na klub ,kupiłem bramki stroje piłki itp. myślę ze w tym roku zdziałam więcej . jeszcze mam małe doświadczenie w tych sprawach ale moge co nieco podpowiedziec jak to się robi . nie jest to proste )papierologia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
twoim najwiekszym osiagnieciem jest taki progress ortografii i gramatyce :)
za silownie sog

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tani drążek do podciąganie na framuge który wybrac?

Następny temat

podanie

WHEY premium