SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naprawa metabolizmu, redukcja.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: JustynaG22
WIEK: 22
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 8 miesięcy

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 57
WZROST: 171
OBWÓD RAMIENIA: 28
OBWÓD ŁYDKI: 36
OBWÓD UDA w najgrubszym miejscu: 55.5
OBWÓD BIODER: 85
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 80
OBWÓD TALI 67
BF 25-26%


****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
redukcja tkanki tłuszczowej
głownie z górnej części ud, ujędrnić ciało
****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: pyłki
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? - TAK
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? - NIE
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? - NIE

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: białko K** WPC 80
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
Przez 2-3 miesiąca dieta typu 1000-1200 kcal. Od lutego zaczęłam stopniowo podbijać kcal, jednak waga się nadal nie zmieniała.
Od 3-4 tygodni spożywam 1800kcal, jednak waga nadal nie spada.
Tryb: siedzący, szkoła.
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? Dieta zbilansowana 1800kcal.
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? Utrzymuję wagę.

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK
Trening: Ćwiczę siłowo 3x w tygodniu, (2x FBW, 1x kompeks sztangowy) , siłowy kończę 15-20minutowym biegiem na wyższym pulsie.
Raz w tygodniu basen.
.











Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
Przy niskiej diecie zbiłam z 64kg na 57kg, jednak waga przestała spadać i nie mogłam ruszyć przez kilka dobrych miesięcy. Co mam robić żeby naprawić metabolizm, proszę o rady i pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
ktoś , coś doradzi? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie bardzo rozumiem czego oczekujesz. Jesteś szczupła, chudnąć nie ma za bardzo z czego, więc nie liczyłabym na to, że nagle na 1800 waga zacznie spadać jak szalona.

Do niedowagi, od której dzieli cię 3 kilo, też się tak łatwo nie schodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
uda są nieproporcjonalne do całej sylwetki, chciałabym pozbyć się celullitu, nie widać go na zdjęciach, no i bryczesy. Nie oczekuję , że będzie spadała jak szalona, ale nawet milimetra i 0.5kg w ciągu ostatnich 5 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Tu sie o rekompozycje prosi a nie spadki na wadze. A jaki trening masz i obciazenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
Siady, martwe, wiosłowanie, wyciskanie sztangi , pompki, podciąganie, wyciskanie żołnierskie. Ogólnie co tydzień - dwa dokładam po 2.5kg dodatkowo. Robię po 5serii 5 powtórzeń, pierwsza tylko rozruchowa na mniejszym ciężarze 10-15x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Justyna - są proporcjonalne do twojego typu sylwetki, bryczesów też nie widzę. Normalne, szczupłe nogi młodej kobiety, która sobie wymyśla problemy tam, gdzie ich nie ma i ma trochę nierealne oczekiwania.

Szkoda, że nie widzisz obiektywnie jak jesteś zgrabna.

NA 1800 się raczej nie redukuje. To dieta na rekompozycję, ew. redukcję przy na prawdę rozkręconym metaboliźmie, intensywnych treningach i sporej masie mięśniowej.

A rekompozycja oznacza budowanie mięśni razem z utratą tłuszczu. Kręci cię to w ogóle, czy chcesz tylko spaść z obwodów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry, miałam dopisać. Co tydzień dokładasz 2.5 kg od 8 miesięcy? To dużo się musiało uzbierać ;) Wrzuć normalny rozpis treningu z obciążeniami, bo taki lakoniczny opis mało co mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
od 3 tygodni zaczełam dokładać, bo nie chciałam sobie robić większego deficytu, bo i tak wychodziłam z głodówki. Waga stała mi przy 1500,1600,1700 i nic. Więc zostałam na 1800. Skoro moje CPM to 2100 więc stwierdziłam ,że skoro metabolizm się naprawi to i waga w dół ruszy i ciało się ujędrni a niestety ani jedno ani drugie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 178
poza tym waga to żaden wyznacznik , a stanie w miejscu bez żadnego progresu też nie cieszy wcale :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja od marca - problem: górne partie ciała bez zmian

Następny temat

Redukcja+rzeźba

WHEY premium