SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

napompowanie miesni

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
czy to ze nie zawsze czuje np. napompowany biceps, ze nie moge zgiac reki po treningu czy inne partie oznacza ze zle go cwiczylem i powinienem go np dopompowac jakos ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Staram sie robic dobrze technicznie i nie zakladam duzych ciezarow tzn. robie takim ciezarem ze po zrobieniu 3 serii uginania ramion stojac nie zrobilbym bym juz wiecej powtorzen tym ciezarem. Ale czy ma to znaczenie ze juz na poczatku treningu miesnie sa "napompowane"???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Błąd zapewne leży w technice lub małych ciężarach

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 330 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4097
to zawsze musi byc efekt skatowania ???

robie np na biceps 9-12 serii po ok 8 powtorzen tak ze ostatni ledwo robie
i czasem nie mam napompowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Wypróbuj progresji. Oczywiscie tylko w ćwiczeniach podstawowych (ćwiczeń, ktore działają na wiecej niz jeden miesien jasniej mówiąc)

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4664
Jak po 9 seriach nie czujesz pompy, to znaczy że:

1. Do dupy technicznie robiłeś, albo za mały ciężar
2. Mięsnie są przemęczone i potrzebują regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
A ja jesli ja juz po zrobieniu jednego cwiczenia (3x12) czuje pompe to zle???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
arek, to dobrze, to znaczy ze cwiczenie dobrze na ciebie działa

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
arek mam tak jak ty wszczegulności przy bicepsie tricepsie klatce łydkach , barki plecy to tak po 4-5 seriach dopiero , a co do pompy najgorzej umnie np z przedramieniem jest szybko zpompowane lecz i szybko to zchodzi wogule rowiniecie umnie przedramion to tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Ale nawet jesli przy pierwszym cwiczeniu czuje taka pompe a z kazdym anstepnym cwiczeniem juz nie czuje tego to tez dobrze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Skup się na technice. Nie zakładaj zbyt dużych cięzarów do swoich możliwości-to sprzyja popełnianiu podstawowych błędów. Przejżyj też post w moim podpisie. Tam dowiesz się jakie sa najczęsciej popełniane błędy.

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
po 1 primo - ostra masz pompe ze nie mozesz zgiac reki..

po 2 primo - wg mnie w zlej technice lezy problem

po 3 primo ultimo! - rozgrzej dobrze miesien, sproboj progresje w zlozonym cwiczniu, czasem dobre jest tez dopompowanie na koniec malym ciezarem np. na wyciagu

czy to jest kurrrwa jasne!?

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HELP ME

Następny temat

poprawcie prosze

WHEY premium