SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepszy spalacz cena/jakosc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
białko spożywaj z wodą jak carbo. Unikaj mleka na redukcji. Węgli za dużo, Ciekawe skąd Ci się wzięło 100 g tłuszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
białko z wodą jest obleśne i nie idzie tego przełknąć. A skąd tyle tłuszczu? z nason, mleka, twarogu, oliwy, mięsa, jajek, masła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Odpusc sobie te dwa do niczego nienadajace sie spalacze!
AMP wersja 1 z Ergopharm, EPH Hardcore z BCL to sa rzeczy ktore dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
nie widziałem w twojej diecie jajek ani masła. Mleko odpuszczaj jak już to tylko do kawy. To ciekawe co za szmelc kupiłeś że nie idzie przełknąć z wodą. Mleko zawiera laktozę - która utrudnia pozbywanie się tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
miałem 2 białka i oby dwa nie do przełknięcia z wodą, mrm'a miałem a teraz hi tec. zobacz na poprzedniej stronie dopisałem, a takie rzeczy jak masło to nie dopisywałem, ale jak można pieczywo bez masła? kawę w sam raz pije bez mleka:P. Jak mam nie pić mleka to z czym musli jeść, białko etc?:>


właśnie, czemu białka i gainery trzeba odrazu spożyć, a nie można mieć rozrobionego np 2 godz?

Zmieniony przez - Hejchaczi w dniu 2009-04-10 17:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 732 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4130
Kup coś z treca bądź Olimpu ja sobie chwale i są do przełknięcia z wodą. Można masło to tłuszcze nasycone czyli niedobre. ****a jakie znowu Musli - płatki owsiane ! Z resztą nie chce porad przyjmować i tak robisz swoje więc po co ta dyskusja. Pij mleko, jedz musli, masło, szynki i sery żółte... powodzenia nawet jeśli jakimś cudem zrzucisz kg to i tak po miesiącu wrócą w postaci efektu jojo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
a co jest złego w musli? w sumie to niezbyt musli, to taki mix rożnych płatków i otrębów. a propo kilogramów to spadło mi ich 12, tylko w wolnym tempie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2cykl - cel rzezba

Następny temat

Co dokupić do cm3

WHEY premium