SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepszy klub fighterski w Trójmieście

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wyżej, mógłby ktoś podzielic sie swoimi spostrzeżeniami informacjami , który klub jest najlepszy ma najlepszych trenerów i treningi są dosc ostre jestem ciekaw bo chciałbym wybrac cos konkretnego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1079 Napisanych postów 4312 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74887
a w jakiej dyscyplinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10888 Napisanych postów 49842 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej muay thai i bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 54
Witam
Trenuję w klubie - Gdynia Oksywie, jeśli zależy Ci na ostrych treningach to powinno Ci odpowiadać. Jeśli chcesz więcej info to moje gg: 453274
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
dzięki , a oprócz treningów na oksywiu jak sie mają treningi w galeonie są jeszcze mt i na jakim teraz poziomie i gdzie lepiej ? słyszałem dobre opinie o sarmatii ale jak to ma sie teraz ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 335
Jak się ma Sarmatia teraz? Myślę, że bez zmian, czyli dalej wysoki poziom (co widać po wynikach na zawodach) i super klimat i warunki rozwoju. Zapraszam na stronę klubową po informacje szczegółowe ;)

Akademia Sarmatia
Shooters MMA
www.akademiasarmatia.com
www.shootersmma.com 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

treningi wakacje Białystok

Następny temat

Sztuki walki w okolicahc Krakowa i Wadowic

Shaker