SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepszy internetowy bukmacher- jaki pomoc

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2034 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19807
Witam
Kiedyś grałem na bwin. Teraz chciałem znowu troche na necie trochę. Jakiego buka byście polecili jesli chodzi o ilośc zakładów + zakłady live.. Ważne zeby była mała suma do wpłaty i mała suma juz do wypłaty. Co na dzień dzisiejszy najlepiej wypada?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 2039 Napisanych postów 49296 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 490119
imo bet365

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2034 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19807
z tego co widze 20 zeta trzeba wplacic minimum, a jaka kwote minimalna mozna juz wybrać? i ile się czeka na wypłatę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Minimalna kwota wypłaty 25zł. Wypłata na Skrill bardzo szybka, zależy od godziny zlecenia wypłaty i kwoty wypłacanej.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-05-11 22:36:05

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
rozumiem a ile razy trzeba znowu wpłate obrocic?? czy moge wplacic 20 zeta zagrac 1 mecz po kursie 1.50 wygrywam i juz moge wyplacac?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 24517 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75476
Jeśli nie korzystasz z żadnych promocji u buka to nie jest wymagany mega wielki obrót. Nigdy nie grałem w ten sposób, że wpłacam, zagram jeden zakład i wypłacam, więc głowy nie dam, czy Twój plan na zagranie jednego spotkania i natychmiastowa wypłata jest możliwy.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31
Ja lubię Expekta chodź tak na prawdę każdy jest dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 26
Tak jak pisze kolega wyżej - każdy bukmacher jest na swój sposób dobry. Czasem wybieramy bukmachera ze względu na jego bonus, czasem ze względu na to, że faktycznie się nam podoba. Według mnie, najlepiej grać u polskich, sytuacja z naszym podwójnym prawem jest często niejasna i czasem wynika z niego fakt, że granie tylko u Polskich, gdzie odprowadzamy podatek, jest legalne..

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-08-25 12:05:52
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 10749 Napisanych postów 46158 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ComeOn

Następny temat