SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze ćwiczenia stmulujące wzrost...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1461
witam forumowiczów, wracam po miesięcznej przerwie spowodowanej przeciążeniami stawów zarówno na siłownie jak i na forum, wtępna uwaga albo forum schodzi na psy (mała liczba odpowiedzi na posty)szczególnie te z działu szybkie pytania albo dzieci z podstawówki chcą na lato zrobic z siebie pudziana i zadają pytania typu "jak moge się szybko napompować żeby wyglądać jak byk" i dlatego nikomu się nie chce odpowiadać

myślę że w moim przypadku będzie inaczej
<pierwsze pytanie dotyczy najlepszych ćwiczeń na poszczególne partie chciałbym dodać że chce w tym cyklu odsunąc sztange jeśli chodzi o klate i tak
na klate myśle ćwiczenia:
<rozpiętki, wyciskanie chantlami ,przenoszenie za głowe,
<interesuje mnie ewentualnie ćwiczenie ze sztangą wyciskanie na klate ale pochwytem wiecie o co chodzi- co o nim sądzicie
<plecy martwy wiosłowanie wiadomo że dobre, co polecacie na wyciagu?
reszta parti daje rade prosze o wskazanie co najlepsze ,w ułożeniu planu dam sobie rade
< niewiem czy zakładać drugi post w suplach może też ccoś poradzicie
-który gainer polecacie jadłem mutanta chce odmiany, tylko bez kreatyny bo planuje za kawałek cykl, gain bolic 6000 jest z kretą magnum treca też ,co sądzicie o whey mass gain czytałem opinie no i się waham cos dobrego i w miare taniego potrzebuje
<kreta planuje z jakiś miech na creasterze biogenixa + cm3 co o tym myślicie ewentuaknie coś wzamian za cm3
<coś na stawy animal flex czytałem że dobry, glucosamina zwykła to kicha
wiek 23
waga 85
wzrost prawie 2m
typ budowy ekto
cel masa

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie.
Muhammad Ali
http://www.sfd.pl/masa_pod_okiem_specjalistów-t695627.html aktualny plan i forma

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wypelnij;
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t501693.html

opisz dokladnie swoja sytuację[cel, oczekiwania, dobrze dobrame ćwiczenia, cala propozycje treningu itp...]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny, na jutro, pomocy

Następny temat

Plan treningowy na mase do oceny.

WHEY premium