SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najlepsze ćwiczenia siłowe w bjj i mma

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam...
mam pytanie do ludzi zajmujących sie bjj i mma.niedawno zapisałem sie na te sztuki walki i chodzi mi jakie są dobre ćwiczenia aby siła troche podskoczyła,głownie chodzi mi o siłe ciosów.Słyszałem ze dobre ćwiczenia to uderzanie młotem z opone...zna ktos jeszcze jakies dobre?z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
uderzenia piłka lekarska o ścianę, rzuty piłka lekarska itp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
"siłe ciosów."- siła ciosłow to przedewszystkim 90% techniki :P a 10% siły mięśni :)
do BJJ wez np worek i sciskaj go tak jakbys na ziemi przeciwnika probował dusić ;) scisnij jak najmocniej i jak najdłużej trzymaj :P

zobacz tez to :) Fitness for Fighter




i soga widze

edit- 1.36 jak to cwiczenie bedziesz robił to nie zapomnij o prawidłowym oddychaniu bo sie jeszcze udusisz









Zmieniony przez - MMA91 w dniu 2010-02-06 11:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 162 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4322
Warte uwagi są również ćwiczenia na linach. Ściąganie ich w każdy możliwy sposób daje porządny wycisk mięśniom pleców, i są przy tym ćwiczeniami bardzo dynamicznymi. Co do siły ciosów to ćwiczenie z piłką lekarską. Trzymając piłkę w ręku (podtrzymujesz drugą ręką) wyprowadzasz proste tak aby jak najmocniej wypchnąć piłkę, trzeba jednak pamiętać o poprawnej technice uderzenia i nie przesadzać z częstotliwością tego ćwiczenia bo mogą się pojawiać problemy ze stawami łokciowymi powstałymi w wyniku przeprostów (mnie się nieprzytrafiło ale słyszałem o takich przypadkach).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
bardzo ciekawy artykuł na temat ćwiczeń pod bjj:
https://www.sfd.pl/Silownia_i_inne_cwiczenia_pod_katem_bjj.-t300796.html.

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2010-02-07 15:27:56

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1329
mam pytanko czy lepiej trenować treningiem które widać na filmiku pierwszym który podał MMA91 czy trening siłowy na siłowni ?? co da mi większe efekty w sile pod SW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocb ? kickboxing

Następny temat

Kung Fu + Muay Thai a może BJJ?

WHEY premium