SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najczesciej zadawane pytania (odpowiedzi)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49713 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam umieszczam tu najczesciej zadawane pytania wraz z odpowiedziami artyklul pochodzi z pewnej stronki ale moze pomoc (zielonym) daletego pozwolilem sobie go wklepac tutaj )


PYT.1.JESTEM POCZĄTKUJĄCY,MAM 16 LAT,CO MOGĘ PRZYJMOWAĆ ZE ŚRODKÓW DOPINGUJĄCYCH?

W tak młodym wieku przyjmowanie jakichkolwiek środków sterydowych jest głupotą i może skończyć się bardzo niebezpiecznie (zahamowanie wzrostu, problemy z narządami rodnymi, etc.)Odradzamy stosowania dopingu w tym wieku, przynajmniej do ukończenia 20roku życia. Na rynku jest mnóstwo odżywek białkowych, aminokwasów, gainerów, które doskonale pozwalają budować solidną masę mięśniową bez groźby uszczerbku na zdrowiu. Polecamy odżywki firmy TREC NUTRITION, która oferuje suplementy bardzo wysokiej jakości po przystępnych cenach.

PYT.2.ĆWICZĘ JUŻ OD KILKU LAT,KORZYSTAŁEM Z WIELU ODŻYWEK I SUPLEMENTÓW DOSTĘPNYCH NA RYNKU,ALE MOJE POSTĘPY W BUDOWANIU MASY MIĘŚNIOWEJ ZATRZYMAŁY SIĘ.CZY KOMBINACJA METANABOLU ROSYJSKIEGO I OMNADRENU PRZEŁAMIE TĄ BARIERĘ?

Jeśli już decydujesz się na ten niebezpieczny krok sięgnięcia po środki dopingujące i jesteś świadom ich niekorzystnego działania i skutków ubocznych, to radzimy raczej zastanowić się nad środkami o mniej zarysowanych właściwościach androgennych a bardziej anabolicznych. Zastosowanie kombinacji: METANABOL + OMNADREN da Ci co prawda gwałtowny przyrost wagi, ale w większej mierze będzie to spowodowane dużą retencją wody w organizmie (tzw. mokry mięsień),a nagły przyrost nie będzie stabilny po odstawieniu środków (po zastosowaniu takiej kombinacji najczęściej waga po cyklu spada o ok.90%,a w przypadku osób, które nie korzystają z suplementacji białek, gainerów, aminokwasów itd. Najczęściej kończy się spadkiem do wagi poniżej wyjściowej!).Radzimy zastanowić się zatem nad następującymi środkami: DECA-DURABOLIN, SUPERANABOLON, NANDROLON-DECANOATE, LIBOL, WINSTROL, TESTOSTERON PROPIONAT, OXANDROLONE, SILABOLIN, PRIMOBOLAN DEPOT.

PYT.3. MAM 170 CM WZROSTU,WAŻĘ 58KG.CZY MOŻECIE POLECIĆ MI JAKIŚ ŚRODEK NA SZYBKI PRZYROST MASY (TAK OK.10-15KG) I SIŁY (WYCISKAM AKTUALNIE 60KG NA ŁAWCE POZIOMEJ A CHCIAŁBYM WYCISNĄĆ 100KG!) .MOGĘ NA TO PRZEZNACZYĆ MAKSYMALNIE 100 ZŁ.

Zanim sięgniesz po sterydy musisz koniecznie pomyśleć o odżywce typu GAINER (2kg takiej odżywki z firmy TREC kosztują ok. 55zł),do tego możesz zastosować BIONABOL lub METANDROSTIRNOLON. Jednak nie licz na przyrost masy w granicach 10-15kg,bo jest to niemożliwe. Kulturystyka do drogi sport i jeśli nie mamy na niego funduszy, to radzimy przerzucić się na szachy albo grę w bierki.

PYT.4.CO MOGĘ ZASTOSOWAĆ,ABY RADYKALNIE ZWIĘKSZYĆ SIŁĘ PRZYJEDNOCZESNEJ REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Dobre efekty uzyskasz po zastosowaniu STANOZOLOLU,TESTOSTERONU PROPIONATE,OXANDROLONU i ACETATU TRENBOLONU. Można dołączyć do cyklu CLENBUTEROL lub SPIROPENT oraz suplementy wspomagające typu: Thermo Fat Burner, L-karnityna, CLA,Fat Transporter.

PYT.5.JAKIE ŚRODKI DAJĄ SZYBKIE PRZYROSTY MASY MIĘŚNIOWEJ?

Z pewnością METANABOL,ANAPOLON,ANDROLIC,TESTOSTERON ENTHANAT,SUSTANON,OMNADREN,NANDROLON.

PYT.6.MAM PROBLEMY Z WYPADANIEM WŁOSÓW PO ODSTAWIENIU STERYDÓW.CZY MOŻNA TEMU JAKOŚ ZARADZIĆ?

Problem tkwi w genetycznych skłonnościach do łysienia, który został spotęgowany działaniem sterydów(receptory owłosionej skóry głowy mają wysokie pokrewieństwo z DHT).U niektórych łysienie jest bezpowrotne, u innych natomiast może nastąpić ponowny wzrost włosów. Pamiętajmy, że nie na wszystkich te same sterydy działają jednakowo. Jeśli zauważymy takie zmiany po skończonej sesji powinniśmy zastosować PROSCAR, który zastopuje negatywne skutki działania DHT a w przyszłości radzimy układać sesje ze środków nietestosteronowych (mają zdecydowanie mniejszy wpływ na łysienie).

PYT.7.W TRAKCIE CYKLU Z TESTOSTERONU I METANABOLU POJAWIŁY SIĘ U MNIE BÓLE I WYCZUWALNE POD SKÓRĄ GUZKI W OKOLICACH SUTKÓW.CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

Są to pierwsze oznaki pojawiającej się ginekomastii, powinieneś szybko przyjąć tabletki nolvadexu (tamoxifenu) w dawce 23-30mg na dzień przez około 7dni oraz zmniejszyć dawki testosteronu.

PYT.8.JAKIE ŚRODKI „ODBLOKOWUJĄCE" POWINIENEM ZASTOSOWAĆ PO CYKLU Z DECA-DURABOLINU+TESTOSTERON ENANTHATE+METANABOL?

Z całą pewnością powinieneś zastosować HCG (biogonadyl) w dawce 5 do 15 tys.jedn.,CLOMID. Dobrze jest także dołączyć PROVIRON oraz CLENBUTEROL.

PYT.9.CZY PO CYKLU Z DEKI I WINSTROLU TEŻ MUSZĘ STOSOWAĆ HCG I CLOMID?

Po takim cyklu nie trzeba stosować CLOMIDU, ale warto zastosować HCG w dawce ok.5 tys.j.m.

PYT.10.ODSTAWIŁEM STERYDY.JAKIE SUPLEMENTY MOGĘ ZASTOSOWAĆ ABY WZBOGACIĆ SWOJĄ DIETĘ?

Po cyklu warto zastosować preparat o nazwie TRIBULUS TERRESTRIS COMPLEX, warto dołączyć AMINOKWASY z hydrolizatu białka serwatki (np. AMINO WHEY SYSTEM firmy TREC),HMB i KREATYNĘ. Produkty te sprawią, że nasza masa mięśniowa, którą uzyskaliśmy w pocie czoła będzie się zdecydowanie lepiej utrzymywać.

PYT.11.ILE MOGĘ NABRAĆ MASY MIĘŚNIOWEJ PO CYKLU Z TESTOSTERONU I METANABOLU?

Niestety, nikt nie zna na to odpowiedzi, gdyż jest to uwarunkowane wieloma czynnikami: po pierwsze genetycznymi (jedni zawodnicy mają genetyczne predyspozycje do nabierania masy, a u innych ten proces następuje opornie),po drugie istotny jest tu czynnik nasze diety i zawartości łatwoprzyswajalnego białka w pożywieniu, po trzecie sam fakt, czy przyjmowaliśmy już wcześniej podobne środki (należy pamiętać o tym, że ten sam środek przy kolejnym zastosowaniu nie działa już tak gwałtownie jak za pierwszym razem i dlatego zawodowcy często zmieniają środki).

PYT.12.ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA ZROBIENIE CYKLU ZE ŚRODKÓW STERYDOWYCH,ALE NIE CHCĘ GWAŁTOWNEGO PRZYROSTU MASY ANI NIE CHCĘ EFEKTU „OBRZĘKŁYCH" MIĘŚNI.INTERESUJE MNIE TYLKO SUCHA MASA I ŁADNIE PODKREŚLONE PROPORCJE.PO JAKIE ŚRODKI NAJLEPIEJ SIĘGNĄĆ?

Wydaje się, że najlepszą kombinacją będzie zastosowanie PRIMOBOLANU DEPOT z WINSTROLEM (tabletki bądź zastrzyki, chociaż te drugie są zdecydowanie bardziej efektywne),można tez dołączyć OXANDROLONE, a dla bardziej doświadczonych dobrą alternatywę stanowi TRENBOLON lub TESTOSTERON PROPIONAT. Dosyć ciekawą może się również okazać kombinacja SILABOLINU i CETABONU, po której osiągniemy dużą twardość muskuł.

PYT.13.JESTEM W CZWARTYM TYGODNIU CYKLU Z DEKI I WINSTROLU I NIE WIDZĘ PRAWIE ŻADNYCH EFEKTÓW,MAM NAWET WRAŻENIE,ŻE SCHUDŁEM.CO TO MOŻE OZNACZAĆ?

Na początku musimy się zastanowić, czy środki, które zastosowałeś są oryginalne. Jeśli jednak oryginalność środków nie budzi podejrzeń, to przyczyna może tkwić w diecie, a dokładniej w niskiej zawartości białka. Musimy pamiętać, że przy stosowaniu jakichkolwiek sterydów anabolicznych nasze zapotrzebowanie na białko zwiększa się i musimy dostarczyć dziennie ok.4gramów białka na każdy kilogram masy ciała.

PYT.14.JESTEM W TRAKCIE CYKLU.ZDECYDOWANIE WZROSŁA MOJA SIŁA,ALE ZACZĄŁEM ODCZUWAĆ BÓLE STAWÓW.CO MOŻNA NA TO PORADZIĆ?

Zastosuj preparat o nazwie GLUCOSAMINE (jest w ofercie firmy TREC),można połączyc go z innym produktem tej firmy: JOINT THERAPY PLUS (jest to kompleks substancji regenerujących stawy,wiązadła i ścięgna).Można spróbować też zastosować Witaminę B12.

PYT.15.ZACZĄŁEM PRZYJMOWAĆ METANABOL.JAKIE ŚRODKI POWINIENEM ZASTOSOWAĆ OSŁONOWO DLA WĄTROBY I CO PRZYJĄĆ PO SKOŃCZENIU CYKLU?

Dobrze jest dołączyć SYLIVIT lub SYLIMAROL (do kupienia w każdej aptece),po cyklu proponuję wspomóc się CLOMIDEM i HCG.

PYT.16.JAKIE ŚRODKI POZWALAJĄ NAJSZYBCIEJ POZBYĆ SIĘ NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ BEZ ZBYTNIEJ UTRATY MASY MIĘŚNIOWEJ?

Po pierwsze najwazniejsza jest dieta-bez niej możemy zapomnieć o uzyskaniu wymarzonej sylwetki.Na drugim miejscu naturalnie musimy pamiętac o odpowiednim treningu (same środki ‘wspomagające" nie wykonają za nas treningu aerobowego),i dopiero na trzeciej pozycji znajdują się suplementy,które pomoga nam w osiągnięciu upragnionego celu.Niewątpliwie do najczęściej stosowanych należą:Clenbuterol,Spiropent,Efedryna,hormony tarczycy typu T3 i T4 (Cynomel ,Letrox).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5693 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31085
Jest zelazna zasada, ze jesli sie cos plagiatuje (z lac. kradnie/porywa) to z szacunku dla autora podaje sie zrodlo/strone/cokolwiek. Na przyszlosc.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49713 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
czytalem regulamin za to mozna dostac bana

autorem jest MaXPacKer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
PYT.9.CZY PO CYKLU Z DEKI I WINSTROLU TEŻ MUSZĘ STOSOWAĆ HCG I CLOMID?
Po takim cyklu nie trzeba stosować CLOMIDU, ale warto zastosować HCG w dawce ok.5 tys.j.m

czlowieku skad ty takie brednie bierzesz !!!
moze najpierw przeczytaj zanim skopiujesz

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
kolejna gafa !!!

PYT.3. MAM 170 CM WZROSTU,WAŻĘ 58KG.CZY MOŻECIE POLECIĆ MI JAKIŚ ŚRODEK NA SZYBKI PRZYROST MASY (TAK OK.10-15KG) I SIŁY (WYCISKAM AKTUALNIE 60KG NA ŁAWCE POZIOMEJ A CHCIAŁBYM WYCISNĄĆ 100KG!) .MOGĘ NA TO PRZEZNACZYĆ MAKSYMALNIE 100 ZŁ.
Zanim sięgniesz po sterydy musisz koniecznie pomyśleć o odżywce typu GAINER (2kg takiej odżywki z firmy TREC kosztują ok. 55zł),do tego możesz zastosować BIONABOL lub METANDROSTIRNOLON.

- ja bym sprobowal najpierw diety a nie mety !!!

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
"Polecamy odżywki firmy TREC"

a to co z kolei ????

rekalama ???

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
"Radzimy zastanowić się zatem nad następującymi środkami: DECA-DURABOLIN, SUPERANABOLON, NANDROLON-DECANOATE, LIBOL, WINSTROL, TESTOSTERON PROPIONAT, OXANDROLONE, SILABOLIN, PRIMOBOLAN DEPOT."

wyjasnij mi jaka widzisz roznice miedzy deca-durabolinem a Nandrolone decanoate ???

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
"Cynomel" - co to ???

oswiec mnie prosze . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
"Dosyć ciekawą może się również okazać kombinacja SILABOLINU i CETABONU, po której osiągniemy dużą twardość muskuł."

- tego tez nie rozumie . . .

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 6929 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32603
dobra juz nie chce mi sie dalej szukac ale jest jeszcze kilka nonsenow . . .

RADA NA PRZYSZLOSC - CZYTAJ ZANIM SKOPIUJESZ !!!

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3951 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 62148


a więc oswiecam

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tesc

Następny temat

styczen - next %-)

sosy