SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nagła utrata siły?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Witajcie, postaram się szybko opisać w czym tkwi mój problem. Od pewnego czasu ćwiczę sobie amatorsko w domu jednoręczną sztangielką (10kg). Około 2 tygodni temu siłowałem się na rękę z kolegą (który nie jest jakoś strasznie silny) i bez większych problemów go pokonałem. Po półtora tygodnie od tamtego czasu gdy znów się zmierzyliśmy miałem już poważne problemy z pokonaniem go (on nic nie ćwiczył od pierwszej walki, ja tak). A wczoraj kilkukrotnie rozłożył mnie bez większych problemów (na prawą rękę). Co ciekawe gdy chwilę później spróbowaliśmy się w wyciskaniu sztangi na leżąco (55kg) on dał radę niecałe 4 razy, a ja zrobiłem dwie serie (po 11 i 10). Zastanawia mnie więc to, co się stało że nagle tak osłabłem w siłowaniu na rękę... Czyżby mogło to być przetrenowanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
Niech zgadnę.. codziennie katujesz biceps uginaniami ze sztangielką? Przetrenować go mogłeś...

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Właśnie nie, robię dwu- trzydniowe przerwy między ćwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 425 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4085
za dużo serii ??
robiłeś może tak,że 60s pomiędzy seriami po godzinie już czułeś większy relaks w łapie i znów brałeś się ??
Mało snu?
Trenowałeś wczoraj,jutro łapałeś się za siłowanie ręki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
Hmm, z tymi seriami robiłem tak, że na każdą rękę po 3 serie po 12 każda na 3 sposoby ugięć (3x3 serie, czyli 9 serii po 12 na każdą rękę). Może mniej serii a większy ciężar powinienem rozważyć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUCHAR POLSKI MEDAX STRONG MAN

Następny temat

PUCHAR MEDAX STRONGMAN 2010 - 15.08.2010 TUSZYN

WHEY premium